Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kanału W Polsce


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

Nie wiem w jakim trybie mam ten dekoder, ale taki dostałem razem  z umową i używam go od dłuższego czasu. A jak przestawić ten tryb?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 645

Brak kanału W Polsce

@Kocibrat Tego sam nie zmienisz, bo do usługi FTTH ten typ dekodera wydaje się tylko dla multiroomu (czyli 2 odbiorników TV z dwoma różnymi dekoderami). Na umowie i w apce/na stronie Mój Orange zweryfikuj czy masz aktywną usługę multiroom. Wtedy jednym dekoderem (głównym) jest dekoder 4K (IWU200, ICU100 czy DV8555), a drugi dodaje się taki jak Twój. Jeśli nie masz multiroomu, to zweryfikuj to na infolinii (jako główny użytkownik stacji) lub wyjaśnij w salonie powód wydania tego dekodera do usługi. Możesz go wymienić na żądanie za dodatkową opłatą 4,99 lub 5,99 w zależności od modelu noiwego dekodera


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

Tak to nie, dekoder napewno mam jeden. A czy muszę ten dekoder zmieniać bo nie chciałbym płacić więcej niż teraz. Działa on mi dobrze, a jedynie brakuje mi tego jednego kanału. Czy da się to jakoś na tym dekoderze co mam uruchomić?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 645

Brak kanału W Polsce

@Kocibrat Niestety nie. Nie obsługuje kanałów z markerem 4K i tyle. Ten kanał nijak nie będzie dostępny


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

Rozumiem, no nic mimo wszystko dziękuję za informacje. A może ktoś się wie czy ten kanał jest dostępny ze zwykłej anteny, może w ten sposób uda mi się go oglądać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 645

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

Sprawdziłem na tej stronie i masz rację że nie ma kanału W Polsce. No nic mimo wszystko dziękuję i pozdrawiam.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 645

Brak kanału W Polsce

@Kocibrat Jedno mnie dziwi, FTTH i dekoder UHD88. To musi być leciwa usługa (na początku takie właśnie dawali, ale to było przed dinozaurami) i żaden z konsultantów nie zaproponował wymiany dekodera na nowszy?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

Ja ten dekoder mam juz długo, myslę że parę lat. Jestem mało mobilny, że tak powiem i sprawy z umowami załatwia moja córka, więc nie wiem jak to wyglądało.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 645

Brak kanału W Polsce

@Kocibrat OK, w razie czego, pytaj...