Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kanału W Polsce


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

Dzień Dobry,
chciałbym podpytać szanownych użytkowników forum, czy posiadając telewizję na światłowodzie powinienem mieć możliwość odbioru kanału telewizyjnego W POLSCE? Niestety u mnie ten kanał nie działa od samego początku. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

20 ODPOW. 20

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13366
  • 54802
  • 647

Brak kanału W Polsce

@Kocibrat W kanale 32?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

Na wykazie kanałów który dostałem widzę ze on powinien być, jednak jak przeszedłem wszystkie kanały od pierwszego to nigdzie go nie ma.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13366
  • 54802
  • 647

Brak kanału W Polsce

@Kocibrat A inny kanał 4K (119) masz? Co się wyświetla na 32-gim kanale na TV? Osiągasz ten kanał, czy wcale go nie ma? Migrowałeś ostatnio z usługi po miedzi? Jaki masz dekoder?


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10095
  • 90

Brak kanału W Polsce

Cześć @Kocibrat 

Kanał wPolsce.pl jest kanałem w rozdzielności 4K i jest dostępny od pakietu Orange Love Standard (pakiet Optymalny) na kanale 32. Aby odebrać kanał musisz posiadać dekoder 4K np. dekoder 4K (IWU 200), dekoder 4K Premium (ICU 100) lu dekoder 4K Stream. Na dekoderze  WHD 80 i UHD 88 nie ma tego kanału ponieważ nie obsługuje one rozdzielczość 4K. Więcej informacji w tym linku o dekoderach https://www.orange.pl/zobacz/modemy-dekodery-Orange/dekodery Jeśli posiadasz taki dekoder 4K to Spróbuj odświeżyć uprawnienia na kanale techniczny 998. Włącz kanał 998 (kanał pomoc i ustawienia) wejdź w drugi kafelek czyli diagnozuj TV i przeprowadź wszystkie testy i tam będą uprawnienia to ci się odświeżą.

* Jeśli nadal nie działa - to przed kontaktem z Orange możesz jeszcze zrobić zresetowanie dekodera do ustawień fabrycznych naciśnij na pilocie d-c-d i wybierz kafelek zresetuj do ustawień fabrycznych. Koniecznie zobacz ID i PIN do usługi TV ,bo może być potrzebny.

* Jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z Orange czat i poproś o odświeżenie uprawnień.

Przesyłam Ci w załączniku listę kanałów Orange IPTV

Może te wskazówki pomogą Ci rozwiązać problem

Pozdrawiam 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

A jaki to kanał, bo też go nie widzę u mnie na dekoderze.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

Nie wiem czy mój dekoder jest 4K. Pisze na nim Orange TV dekoder,


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13366
  • 54802
  • 647

Brak kanału W Polsce

@Kocibrat Jeśli nie ma na naklejce na spodzie, to zrób fotkę- powiemy który to jest i co powinien mieć w tym kanale


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 45
  • 0

Brak kanału W Polsce

Zdjęcia nie zrobię bo nie wiem jak miałbym to zrobić, pisze z komputera, a na naklejce na spodzie dekodera jest nazwa firmy SAGEMCOM i jest jeszcze to co kolega Pablo wcześniej pisał WDH80


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13366
  • 54802
  • 647

Brak kanału W Polsce

@Kocibrat Czyli tak jak pisał @Pablo5 ten dekoder nie obsługuje kanałów 4K, więc nie będziesz miał do niego dostępu. Ten dekoder nie jest jednak głównym wydawanym do światłowodu, więc na drugim (ten masz w trybie multiroom) musi ten kanał być

Dlatego wciąż uważam, że najważniejszy jest dokładny i wyczerpujący opis problemu wraz z usługami i sprzętem, którego dotyczy, bo tak szukamy rozwiązania po omacku wyciągając kolejne informacje