Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak 4k na tv 4k

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Brak 4k na tv 4k

@Samotnick dlatego też wcześniej napisałem że nie będę się wykłócał na temat tego kto ma rację i napisałem czym się sugeruję przy zakupie kabli oraz że to tylko moje zdanie w temacie. Przy okazji mój działa trzeci rok, nie będę pisał jakie sprzęty nim łączę i ile kosztowały bo przecież "nie o to kaman"...😁


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8160
  • 64

Brak 4k na tv 4k

@slav72 Ja nie krytykowałem Twojej propozycji bo na pewno jest dobra. Odniosłem się tylko do kosztu za metr. Zaproponowałem sprawdzony przeze mnie produkt, który działa na pewno w 4K i obsługuje to co wypisałem aby nie było wątpliwości. Pozdrawiam.

Edyta: Czy któryś z dekoderów od Orange wychodzi poza 60Hz w 4K?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12997
  • 53377
  • 620

Brak 4k na tv 4k

@Samotnick @slav72  kryterium nie jest cena, tylko klasa /kategoria, która obsługuje ten kabel. HDMI jak i USB ma swoje klasy  (1.0, 2.0 itp)

Może dla producentów to kłopot w kategoryzacji tych kablu, ale kupujący powinien mieć tą wiedzę i informację na produkcie 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Brak 4k na tv 4k

@Samotnick  nigdzie nie napisałem że krytykowałeś mój wybór, tak samo nie krytykowałem Twojego 🙂, przeciwnie napisałem że każdy ma swoje zdanie i tego się trzymajmy. Co do dekoderów z Orange to się nie odniosę gdyż nie posiadam takowych (ani usługi tv pomarańczowej).

@agat13  nie pisałem że wyznacznikiem jest cena czy "wodotryski" w opisie, najważniejsza jest (jak napisałeś) klasa produktu, obecnie najwyższa to 2.1 i materiały przewodzące z których jest wykonany ów kabel (o czym wspominałem wcześniej). Na opakowaniach produktów które wybieram osobiście są dokładne opisy powyższych.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12997
  • 53377
  • 620

Brak 4k na tv 4k

@slav72  o, toto