Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 12, Recenzent
  • 8
  • 1
  • 0

Błąd S01

Mam Orange Love. Telewizja jest internetowa, nie satelitarna. Router i dekoder zamontowali technicy i wszystko działało. Dzisiaj pojawił się komunikat o bladzie połączenia dekodera z routerem S01. Co robić? Jak naprawić?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE
8 ODPOWIEDZI
Poziom 30, Ekspert
  • 2777
  • 1317
  • 108

Błąd S01

[ Edytowane ]

@Joaannaa S01 - niepoprawne podłączenie dekodera do modemu, lub livepluga

http://www.orange.pl/kid,4002234822,id,4002929841,title,Sagemcom-UHD-88-rozwiazywanie-problemow-,art...

@Joaannaa Czy udało się rozwiązać problem bo jak zawsze milczysz?

Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy| Nie pomagam na priv
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 8
  • 1
  • 0

Błąd S01

Widziałam te stronę przed założeniem tematu, jednak chyba średnio mi to pomoże skoro dekoder nie jest podpięty do routera.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 2777
  • 1317
  • 108

Błąd S01

@Joaannaa

Może jest niedopięta wtyczka kabla w dekoderze lub w routerze, ale tez można wyłączyć oba urządzenie od prądu na około 30 sekund.

Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy| Nie pomagam na priv
Poziom 12, Recenzent
  • 8
  • 1
  • 0

Błąd S01

Ok,sprobuje i dam znac
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 8
  • 1
  • 0

Błąd S01

Wylaczenie dekodera z prądu pomoglo
Poziom 30, Ekspert
  • 2777
  • 1317
  • 108

Błąd S01

Joaannaa napisał(-a):
Wylaczenie dekodera z prądu pomoglo

@Joaannaa To Super że udało sięEmotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Błąd S01

Mam ten sam problem, wyskakuje błąd s01 - niestety wyłączenie z prądu nie pomogło, a próba restetu dekodera się nie udaje - przy potwierdzeniu -ok-zawiesza się i nie dzieje się nic. 

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 2777
  • 1317
  • 108

Błąd S01

basia27 napisał(-a):

Mam ten sam problem, wyskakuje błąd s01 - niestety wyłączenie z prądu nie pomogło, a próba restetu dekodera się nie udaje - przy potwierdzeniu -ok-zawiesza się i nie dzieje się nic. 

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

@basia27 wymiana dekodera.

0 Lubię to
Odpowiedz