Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Zakładam, że to pewnie jakiś błąd po wprowadzeniu tej funkcjonalności się pojawił i dlatego nie ma aktualnie możliwości skorzystania, ale postaram się ustalić jak wygląda sytuacja i napiszę w tym wątku jak tylko czegoś się dowiem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Dzieki Rafal

awaria już ponad tydzień.

w wątku o Orange tvgo inna sprawa i inna awaria - regularnie nocami nie działa appka


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Tak jak ktoś tu pisał próbowałem przez chat i niestety okazuje się że nie można, potrzebny kontakt telefoniczny. W ten sposób Orange samo odbiera sobie kasę. A miało być tak pięknie ..


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

może zależy od pakietów, albo pewnie od konsultanta na jakiego trafisz na czacie, w moich kontaktach z obsługa Orange nie raz okazało się, że co osoba to inny standard i możliwości. Ja czatem dodawałem sobie pakiet komfortowy.  
Opcja zarządzania swoimi usługami w tym dodawaniem i deaktywacja pakietów przez Mój Orange powinna być standardem. Mamy 21w i to można zautomatyzować i może działać!


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

I właśnie o to chodzi. Ja również chciałem aktywować pakiet komfortowy i nie mogłem. Mam zapis tego chata. Dlatego wszelkie tego typu sprawy powinny być załatwiane samodzielne. Zwolni to konsultantów na infolinii dla innych, ważniejszych spraw bo dodzwonić się tam jest czasem strasznie ciężko.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

@Rafałtrwają prace nad przywróceniem tej funkcjonalności. Kwestia czasu i opcja powinna być dostępna.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Właśnie sprawdziłem i jest. Zamówiłem pakiet komfortowy i ciekawe jak długo będzie trwać aktywacja. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestii ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Zazwyczaj  przyjeżdża kurier  z aneksem do umowy po podpisaniu    trwa około  48 godzin od  podpisania 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Ja zamawiając przez czat -czyli nie glosowo z konsultantem, nie miałem aneksu. 
pakiet można w trakcie umowy wyłączyć i włączy ponownie. Nie jest na czas określony. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

@Tob  jeśli zawarł umowę tak jak mówisz wtedy 48 godzi od zamówienia