Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja ICU 100


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Aktualizacja ICU 100

Orange TV Go może działać również za granicą. Wszystko zależy z jakiej puli numer IP będzie przyznany do połączenia internetowego. Numery IP są filtrowane i jeżeli Orange uzna, że jest niedozwolony, to aplikacja anie będzie działała. Teoretycznie Orange TV Go powinien działać prawidłowo w UE.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacja ICU 100

@ketrasaArtur  koleżanka była w Londynie i klops nie dała rady ogłądać 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Aktualizacja ICU 100

Tutaj byłą sprawa poruszana Orange TV Go za granicą: https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Telewizja/page/1/thread-id/3863

@Citi2017 podejrzewam, że Twoja koleżanka łączyła się z internetem z zablokowanej puli IP, dlatego apka nie działała.

Każdy z operatorów uważa, że licencja na programy jest ograniczona tylko do terytorium Polski. Dlatego za granicą tego typu usługi są często blokowane.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacja ICU 100

@ketrasaArtur  to wiem dla tego @Tob  napisałem że raczej działa tylko na terenie Polski 😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Aktualizacja ICU 100

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby ze sobą zabrać sprzęt z Orange TV Go i sprawdzić zagramanicą. A nóż zadziała Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacja ICU 100

@ketrasaArtur  to dobry pomysł @Tob  masz bombowe zadanie od nas sprawdź jak jest z usługą Orange Go tv zagranicą i opisz nam jak to działa 😜


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Aktualizacja ICU 100

tak właśnie, w dyskusji z @ketrasaArtur  o której wspomnial cytowany był tekst zapisu zgodnie z którym powinno działać 

np player.pl działa w całej UE ale przezornie skorzystałem z Black Week i wykupilem tam pakiecik by jakby (kolejny raz) Orange zawiodło (no kolejny, bo znów mi złe wystawiono fv i nie naliczono rabatu ktory reklamacyjnie już wyjaśniałem że mam go przyznany wraz z umowa) to w playerze sobie nc+ kanały podejrzę. Ale chciałbym aby Orange go działało bo tam jest Polsat News choćby, Travel, Alekino. TVPKultura niestety tylko w strefie domowej tj na wifi Orange jak to Orange określa działa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Aktualizacja ICU 100


@Citi2017napisał(-a)

@Tob  Orange go tv działa tylko na terenie Polski ☹


Nie napisales że może działać, a napisales że stanowczo nie działa. Już nie przekręcaj 😚


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Aktualizacja ICU 100

Ogólnie dzianie aplikacji telewizyjnych jest uzależnione od tego, jak dany operator zinterpretuje sobie prawa licencyjne. Najczęściej kombinują tak, aby ograniczyć się tylko do terytorium Polski, mimo, że licencja może być znacznie szersza. Nie wiem, czemu np. w Niemczech nie mają takiego problemu?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacja ICU 100

@Tob  bo nie chce dawać ci znudniej nadzeji 😐