Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z konfiuracją internetu w telefonie. Czy problemem może być godzina? Gdzie sprawdzić?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Problem z konfiuracją internetu w telefonie. Czy problemem może być godzina? Gdzie sprawdzić?

Dzień dobry, o jakiej dacie piszesz? Gdzie mogę ją sprawdzić/ustawić?

Dziękuję

 

 

 

_______________________

*Post wydzieliłem z tematu "konfiguracja internetu" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18432
  • 52695
  • 710

Problem z konfiuracją internetu w telefonie. Czy problemem może być godzina? Gdzie sprawdzić?

@kasiak1 być może na nadajniku trwały pracę konserwacyjne, modernizacyjne lub została usunięta awarią nadajnika, dlatego usługi zaczęły działać prawidłowo. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Problem z konfiuracją internetu w telefonie. Czy problemem może być godzina? Gdzie sprawdzić?

@kasiak1 

Co Ci konkretnie nie działa i na jakim sprzęcie? W jakiej umowie masz usługę Orange?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Problem z konfiuracją internetu w telefonie. Czy problemem może być godzina? Gdzie sprawdzić?

17.04 zgłosiłam problem w orange, do wczoraj niestety nic się nie działo. Dziś rano 19.04 dane komórkowe zaczęły poprawnie działać. Magia jakaś:)

Mam samsung galaxy A13, wersja systemu android 14. Umowa to Abonament komórkowy Plan 40,


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18432
  • 52695
  • 710

Problem z konfiuracją internetu w telefonie. Czy problemem może być godzina? Gdzie sprawdzić?

@kasiak1 być może na nadajniku trwały pracę konserwacyjne, modernizacyjne lub została usunięta awarią nadajnika, dlatego usługi zaczęły działać prawidłowo. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Problem z konfiuracją internetu w telefonie. Czy problemem może być godzina? Gdzie sprawdzić?


@kasiak1napisał(-a)

17.04 zgłosiłam problem w orange, do wczoraj niestety nic się nie działo. Dziś rano 19.04 dane komórkowe zaczęły poprawnie działać. Magia jakaś:)

..


Eee, tam od razu magia. Zapomniałaś dodać że 18.04 wysłałaś post w sprawie na forum NO. Ja bym tego nie lekceważył. Nie takie tricki to forum już widziało.😉