Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iphone 12 pro max 512gb wada ?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

iphone 12 pro max 512gb wada ?

Witam wszystkich posiadam go od nie dawna od początku używałem w nim internetu przez wi-fi i rozmowy przez tel były czasem zakłócane albo przychodził SMS ze ktoś dzwonił a telefon nie dzwonił więc wymieniłem kartę sim na nową było trochę lepiej w końcu skończyło się wi-fi a tu niespodzianka strona czy co cokolwiek innego co wymaga internetu włącza się strasznie wolno wszystko po ustawiana a tel cały czas pokazuje dwie trzy kreski i do tego w 3G mimo ze w obszarze w którym mieszkam jest LTE+ gdy mu włączę  tryb samolotowy i z powrotem to się odpala lte z jedną kreską i za chwile z powrotem na 3g wcześniej miałem huawei p30 pro i nie było takich problemów myślicie ze telefon ma jakąś wadę fabryczną  pozdrawiam

 

_____________

* Doprecyzowanie etykiety - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

iphone 12 pro max 512gb wada ?

@alizeefr  coś nie tak z telefonem, serwis polecam, to nie prawda że iPhone ma tak, jak to @egzorcysta  pisze. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 83
  • 1

iphone 12 pro max 512gb wada ?

Co można zrobić:

- aktualizacja oprogramowania,

- reset do ustawień fabrycznych,

- zmiana karty sim na e-sim,

- (...)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

iphone 12 pro max 512gb wada ?

wszytko jest zrobione prócz e-sim karta sim jest nowa wymieniona w orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

iphone 12 pro max 512gb wada ?

To normalne w iPhonach. Generalnie służą one jedynie do wyciągania kasy od naiwnych. 

Zmień go na jakiś tel. innej firmy. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 29
  • 0

iphone 12 pro max 512gb wada ?

@egzorcysta jak mają? Że zasięg słaby? Mam Samsunga a żona iPhone i nigdy nie zauważyłem żeby była między nimi jakaś wielka różnica zasięgu, nawet czasem miałem wrażenie że na iPhonie jest lepszy zasięg

@alizeefr i znalazłeś przyczynę braku zasięgu? 

Anonim

Nie dotyczy

iphone 12 pro max 512gb wada ?

@alizeefr  coś nie tak z telefonem, serwis polecam, to nie prawda że iPhone ma tak, jak to @egzorcysta  pisze. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

iphone 12 pro max 512gb wada ?

Tak okazało się ze etui magnetyczne zakłóca sygnał po zdjęciu etui wszystko wrzuciło do normy

Anonim

Nie dotyczy

iphone 12 pro max 512gb wada ?

@alizeefr  tam na pleckach jest moduł GSM/ LTE/ Wi-fi, magnetyczne plecki niestety mocno tłumią sygnał, ja stosuję uchwyty zwykłe, bez magnesów 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

iphone 12 pro max 512gb wada ?

Ja miałem podobnie ale w modelu XR - skontaktowałem się z pomocą techniczą, wrzucili nowe oprogramowanie a przy okazji wymieniłem kartę sim. Natomiast w „12” na tej już wymienionej karcie sim wszystko poszło gładko i działa bezproblemowo, nawet parowanie z iwatchem z e-sim.
A co do wyrzucania kasy w błoto na zakup urządzeń z jabłuszkiem to chyba trochę naciągana teoria. 

Anonim

Nie dotyczy

iphone 12 pro max 512gb wada ?

@Wiktoria17  mam iPhone 12 5G 125GB i zero problemów z zasięgiem GSM czy telefonem.