Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Dzień dobry,

 

Od początku aktualizacji do iOS 11 na iPhone mam problem z wysyłaniem sms w sieci Orange. Na innej karcie sim wszystko działa bez problemu.

Gdy wysyłam sms wiadomości wysyłają się lecz od razu otrzymuję zwrotkę że nie udało się wysłać wiadomości sms. Mogę sobie klikać wyślij ponownie nic to nie pomaga dopiero za 5-6 razem wysyła się.

 

Sytuacja ulega poprawie gdy przełączam się na "Rozmowy przez WiFi" wtedy sms wysyłane są od razu.

Wcześniej występował problem z MMS nie chciały się wysyłać zostało to naprawione. A co z SMS? Taki problem zrobić odpowiednie ustawienia sieciowe?

 

Telefon iPhone 7 Plus, iOS 11.2

34 ODPOW. 34

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Czy u was na iPhone występuje problem z wysyłaniem wiadomości SMS?

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

@piotroMożna poczytać na różnych stronach że jest jeszcze problem z tym iOS 11.2.

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

@piotro, proponuję zapoznać się ze wsparciem, albo też próbować samemu tutaj.

Znajdziesz też parametry konfiguracyjne usług w Orange, albo ta sama strona, j/w podałem.

Anonim

Nie dotyczy

Iphone 7+ nie dochodzą smsy


piotro napisał(-a):

Czy u was na iPhone występuje problem z wysyłaniem wiadomości SMS?


@piotro, niepotrzebnie tworzyłeś dwa posty (23:47 i 23:48) dotyczące tego pierwszego. Tam proponowałem kierunki wsparciaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Przecież ustawienia są automatycznie pobierane z poziomu telefonu. Więc nie widzę sensu powielania ustawień. Problem jest w konfiguracji usług orange

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!


piotro napisał(-a):

Przecież ustawienia są automatycznie pobierane z poziomu telefonu. Więc nie widzę sensu powielania ustawień. Problem jest w konfiguracji usług orange


@piotro, sęk w tym, że w dobrze skonfigurowanych ustawieniach różnych urządzeń działających w usługach Orange, nieraz wymaga ręcznego sterowania, czy restartu, albo hard resetu. Tak miałem na swoim telefonie, czy wczoraj na routerze. Powrót do "źródła" jest jednym z elementów poprawności konfiguracji.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Na stronie Orange nie ma żadnej konfiguracji SMS. Dla tego modelu dostępna jest tylko konfiguracja Internet oraz Email. Problem jest między ustawieniami Orange a iOS 11 tak jak było z nie przychodzącymi SMS.

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!


piotro napisał(-a):

Na stronie Orange nie ma żadnej konfiguracji SMS. Dla tego modelu dostępna jest tylko konfiguracja Internet oraz Email. Problem jest między ustawieniami Orange a iOS 11 tak jak było z nie przychodzącymi SMS.


@piotro, czy wsparcie ze strony Apple tutaj też Ci nie pomoże?

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Masz tutaj listę zmian IOS 11-2