Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

Witam. mam pewien problem. od momentu gdy mam nowy plan tarfyowy przestaly mi dzialac aplikacje typu youtube,snapchat pisze poprostu ze  siec jest nie dostepna  a internet mobilny jest zalaczony, dodam ze na wi fi wszystko mi  dziala tylko wlasnie problem jest  na internecie mobilnym. z  telefonem mam   wszystko okey nie  dawno zostal odebrany z  salonu orange nic nie mam poblokowane  sprawdzalem juz wszystko w  ustawieniach. czy wina moze lezec po stronie operatora?  Prosze o jaka kolwiek podpowiedz co mam  teraz z  tym zrobic. dziekuje i pozdrawiam.

12 ODPOW. 12

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

Rozumiem, że transmisje danych masz włączoną?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

tak oczywiscie mam wlaczona. aplikacja np facebooka normalnie mi dziala. tylko wlasnie problem jest najwiekszy z  tymi 2  aplikacjami .


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

ale nie działa wogóle czy działa wolno?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

nie dziala w ogole. pisze na youtube komunikat 'siec niedostepna' a na snapchat laduje sie w nieskonczonosc po czym wyskakuje blad sprawdz swoje  polaczenie sieciowe.

Anonim

Nie dotyczy

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

@Tomasz1 sprubój odinstalować te aplikacje i zainstalować je ponownie, następnie wyłącz i włącz ponownie telefon. Myślę że taki prosty zabieg pomoże. Pozdrawiam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

Robilem juz tak z  2 razy.odinstalowalem zainstalowale ponownie.czyscilem nawet pamiec w  aplikacji tez nic to nie dalo.dodam ze jak przelozylem karte do innego telefonu to tez pojawia sie taki sam problem czyli jak wchodze na youtube czy snapchata pisze 'sprawdz swoje polaczenie sieciowe' wiec  z  telefonem jest wszystko wporzadku..problemy sie zaczely od momentu gdy mi aktywowano nowy plan taryfowy... wczesniej bylo okey wszystko wiec przypuszczam ze  po stronie orange lezy problem. jakie kroki moge dalej podjac w  tej sprawie?

Anonim

Nie dotyczy

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

@Tomasz1 to zadzwoń do BOK. Chociaż dziwne, że jedno działa (FB i inne aplikacje) a część nie działa. To kontaktu z BOK polecam aplikację Mój Orange - dzwonisz za darmo.


Pracuję w Orange
  • 9
  • 10
  • 4

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

Sprawdź jeszcze jakie ustawienia pobiera telefon z sieci, czy to jest IPv4 czy IPV6
Wybierz USTAWIENIA
W zakładce SIECI ZWYKŁE I BEZPRZEWODOWE wybierz WIĘCEJ, a następnie wejdź w SIECI KOMÓRKOWE i potem w PUNKTY DOSTĘPOWE

Jeśli pod Orange internet, będzie internetipv6 i nie będzie mógł go edytować, dodaj nowy APN z ustawieniami:
Wybierz MENU i NOWA NAZWA APN
Jako NAZWA ustaw Orange Int
W pole APN wpisz internet
W pola NAZWA UŻYTKOWNIKA i HASŁO wpisz internet
Jako PROTOKÓŁ APN wybierz IPv4
Jako TYP APN wpisz default
Naciśnij ZAPISZ
Na liście APN postaw kropkę przy profilu Orange Int
Powróć do głównego menu i wybierz INTERNET

Anonim

Nie dotyczy

huawei p9 lite nie dziala youtube,snapchat

@Cosmos cenna rada, ale dziwi mnie to że część rzeczy działa a część nie.......może to faktycznie wina protokołu ipv4 ipv6?