Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

debranding s9+ a jego problemy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

debranding s9+ a jego problemy

Witajcie. Po zdebrandowaniu swojego urządzenia w autoryzowanym serwisie samsung, napotkałem problemy. Po:

1. Funkcja id rozmówcy i ochrona przed spamem przestała działać, jest po prostu niedostępna. Jest widoczna w ustawieniach, lecz nie można jej włączyć. /Jest tak jakby zablokowana ( Jeśli mi się uda załączę screen telefonu)
2. (dopiszę jeśli mi się przypomni, ponieważ aktualnie nie pamiętam)

najbardziej zależy mi własnie na tej funkcji, ponieważ bardzo ją lubiłem, a w serwisie powiedzieli że jedyną opcją powrotu tej usługi, będzie zmiana oprogramowania na takie jakie było czyli OPV. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.


Screenshot_20200707-162354_Call settings.jpg
8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

debranding s9+ a jego problemy

@szymalik  to może skorzystaj z aplikacji ze sklepu Google Play, powinna większość twoich problemów rozwiązać 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

debranding s9+ a jego problemy

Przyzwyczaiłem się do tej aplikacji nie chciałbym instalować jakiejkolwiek innej tym bardziej tej od orange. Chciałbym żeby to działało tak jak wcześniej ale na tym zdebrandowanym sofcie. Nie po to płaciłem za usługę żeby doinstalowywać jakieś inne dziwne, aplikacje z sklepu play


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

debranding s9+ a jego problemy

Tak jak wcześniej wspomniałem. Wolałbym zeby to było tutaj niż w jakiejś innej aplikacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

debranding s9+ a jego problemy

Tak wiem czytałem to lecz nic tu konkretnego nie znalazłem, procz tego ze jedyna opcja jest powrót do oprogramowania OPV. Ja nie chce do niego wracać, wiec pytam się was co tu można zrobić


@byczyn_86napisał(-a)

@szymalik identyczny temat

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s10e-s10-s10/smart-call-czyli-id-rozm-i-ochrona-przed-spa...


 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

debranding s9+ a jego problemy

Musialby sie wypowiedziec ktos kto ma oryginalnie niebrandowany telefon. Jak u niego wyglada ta opcja. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

debranding s9+ a jego problemy

no tak jak mówię wtedy działało i zrobiłem to w oryginalnym serwisie za co zapłaciłem, wiec chciałbym żeby to działało za to co zapłaciłem, a nie bawienie się w jakieś aplikacje.


@byczyn_86napisał(-a)

Musialby sie wypowiedziec ktos kto ma oryginalnie niebrandowany telefon. Jak u niego wyglada ta opcja. 



@byczyn_86napisał(-a)

Musialby sie wypowiedziec ktos kto ma oryginalnie niebrandowany telefon. Jak u niego wyglada ta opcja.