Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Ja mam problem z Yoga tab 3 Wczoraj podpisalam umowe na internet mobilny z tabletem Po uruchomieniu tableta z kartą tablet i internet działał Po chwili dostałam aktualizacje do 6.0 Po wgraniu aktualizacji informacja po kazdym wlaczeniu czy wyjeciu i wlozeniu karty ze brak uslugi Orange, nie moge nawet wejsc w zadne aplikacje Zasieg jest Prosze o pomoc


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)


monikat_246 napisał(-a):

Ja mam problem z Yoga tab 3 Wczoraj podpisalam umowe na internet mobilny z tabletem Po uruchomieniu tableta z kartą tablet i internet działał Po chwili dostałam aktualizacje do 6.0 Po wgraniu aktualizacji informacja po kazdym wlaczeniu czy wyjeciu i wlozeniu karty ze brak uslugi Orange, nie moge nawet wejsc w zadne aplikacje Zasieg jest Prosze o pomoc


Czytałaś ten wątek ? Zmieniłaś punkty dostępowe w ustawieniach, jak napisano w zaakceptowanej odpowiedzi ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Wogole nie moge wejsc w zadne aplikacje Po wlaczeniu wyskakuje w rogu komunikat brak uslugi orange  po odblokowaniu ekran Wyszukuje sieci Wlan i tak caly czas i nic wiecej juz sie nie dzieje


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)


monikat_246 napisał(-a):

Wogole nie moge wejsc w zadne aplikacje Po wlaczeniu wyskakuje w rogu komunikat brak uslugi orange  po odblokowaniu ekran Wyszukuje sieci Wlan i tak caly czas i nic wiecej juz sie nie dzieje


Jeśli sprzęt nie reaguje i nie możesz wejść w ustawienia, konieczny będzie reset urządzenia. Google pomoże.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Wyczytalam ze jest jakis twardy i miekki reset Szczerze mowiac jestem troche zielona w tych sprawach Sprobuje cos pokombinowac Narazie musze naladowac tableta Napewno jeszcze sie odezwe 

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

A jeszcze pytanie czy jakis wplyw na ewentualny reset ma to ze nie byla utworzona kopia zapasowa przed zainstalowaniem nowego oprogramowania 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)


monikat_246 napisał(-a):

A jeszcze pytanie czy jakis wplyw na ewentualny reset ma to ze nie byla utworzona kopia zapasowa przed zainstalowaniem nowego oprogramowania 


Tzw. hard reset przywróci urządzenie do ustawień fabrycznych, kasując dane. Teraz chyba kopii już nie zrobisz, jeśli urządzenie nie reaguje. Jak jest możliwość miękkiego resetu, to próbuj.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Tylko ze na tablecie nic nie bylo bo byl w sumie dopiero co uruchomiony po zakupie wiec ewentualnie probowac od razu z tym twardym resetem  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)


monikat_246 napisał(-a):

Tylko ze na tablecie nic nie bylo bo byl w sumie dopiero co uruchomiony po zakupie wiec ewentualnie probowac od razu z tym twardym resetem  


Tak bym zrobił.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

 niestety to nic nie pomoglo