Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot popsutego telefonu na raty


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 74
  • 0

Zwrot popsutego telefonu na raty

Nie bawiłbym się w Orange już, bo oni i tak wyślą to do serwisu, tylko uderzałbym bezpośrednio do serwisu Apple. 
Podobno ESPO jest polecanym serwisem tak wiele razy czytałem i jest ponad ispoty, idreamy itd.
I tak masz gwarancję Apple, więc akurat w przypadku apple jako wyjątek warto uderzyć nie do sprzedawcy, a do autoryzowanego serwisu apple. Bo orange i tak musi to wysłać do serwisu autoryzowanego, ale to oni wtedy wybiorą gdzie wyślą.

Ja na szczęście jeszcze nie musiałem korzystać z serwisu, to nie wiem czy faktycznie ESPO jest tak dobre jak piszą, ale najwięcej narzekań to właśnie jest na ispota na pewno i chyba na idreama.
iMad chyba jeszcze ma dobre opinie jako serwis.

Nie mniej na Twoim miejscu właśnie szedł bym prosto do serwisu, bo Orange tu i tak będzie jedynie pośrednikiem, a on i tak musi wysłać urządzenie do autoryzowanego serwisu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2076
  • 5755
  • 194

Zwrot popsutego telefonu na raty

Temat jest bardzo prosty, nie wiem nad czym się tu rozpisywać i zastanawiać:
Idź do Salonu zgłoś reklamację w ramach gwarancji, rękojmi, jak Ci tam pasuje. Salon wyśle do serwisu, Apple bardzo często nie bawi się w naprawy tylko wymienia na nowy jeśli usterka jest istotniejsza.
I po temacie.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 74
  • 0

Zwrot popsutego telefonu na raty

@Arti_Kn_Pl ale wiesz, że orange może sprawdzić we własnym zakresie, czy faktycznie coś jest zepsute i jak uznają, że nie, to odeślą?
Dlatego jak Orange ma to wysłać do serwisu, to po prostu ominąłbym Orange, tylko od razu zaniósł do serwisu. Po 1 ominiemy pośrednika - Orange. Po 2 będzie szybciej. 
A patrząc po tym jak pomagają konsultanci i technicy na czacie, to chyba wolałbym ominąć Orange w pośrednictwie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2076
  • 5755
  • 194

Zwrot popsutego telefonu na raty


@MawetNeheronapisał(-a)

@Arti_Kn_Pl ale wiesz, że orange może sprawdzić we własnym zakresie, czy faktycznie coś jest zepsute i jak uznają, że nie, to odeślą?
Dlatego jak Orange ma to wysłać do serwisu, to po prostu ominąłbym Orange, tylko od razu zaniósł do serwisu. Po 1 ominiemy pośrednika - Orange. Po 2 będzie szybciej. 
A patrząc po tym jak pomagają konsultanci i technicy na czacie, to chyba wolałbym ominąć Orange w pośrednictwie.


Żaden pracownik Orange w żadnym salonie nie ma przeszkolenia ani uprawnień do wydania decyzji czy urządzenie jest sprawne czy nie. Od tego jest ekspertyza autoryzowanego serwisu. I nie nie może sprawdzić takiego urządzenia we własnym zakresie. Byłaby to ingerencja w gwarancję producenta.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 311
  • 1245
  • 6

Zwrot popsutego telefonu na raty

@MawetNeheroZ całym szacunkiem ale przez kilka lat między innymi ja miałem decydujący głos w sprawie rękojmi dla kilku największych producentów. Sprawa nie wygląda jak przedstawiasz. Po prostu przeczytaj ustawę.