Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zniszczyłem kartę sim ☹️


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Zniszczyłem kartę sim ☹️

Witam, czy istniej możliwość samodzielnego odzyskania kary sim, np aktywując ja z innego numeru telefonu. Starter z nową niezarejestrowaną kartą posiadam. Pozdrawiam

 

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Zniszczyłem kartę sim ☹️

Nie wyślesz/odbierzesz sms ze starej karty potrzebny do zmiany numeru. Pozostaje salon.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Zniszczyłem kartę sim ☹️

Dzięki ☹️


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zniszczyłem kartę sim ☹️

@Maciej1979 Jeżeli w jakikolwiek sposób uda się wysłać chodź jednego SMS-a to można samodzielnie wymienić. Nie napisałeś, jak mocno zniszczona jest karta SIM. Może w innym telefonie udało by się wykonać powyższą operację.

Jeżeli nie, to ta jak wspomniał @Katani1  zostaje tylko wymiana w salonie. Koszt 25 PLN.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Zniszczyłem kartę sim ☹️

Dziękuję za zainteresowanie tematem 😀 a karta pękła jak ja wyginałem sprawdzając czy da się wydusic do rozmiaru nano 😁 zabrakło mi wyczucia 😁 pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zniszczyłem kartę sim ☹️

@Maciej1979 skoro wspomniałeś, że masz nierejestrowany starter, podejrzewam że ze wszystkimi rozmiarami, to nie lepiej było wymienić samodzielnie zamiast kombinować z jej fizycznym rozmiarem? Emotikon: Mrugający W efekcie masz doświadczenie czego nie należy robić z kartą SIM Emotikon: Mrugający

Wymiana tylko w salonie, najwcześniej w piątek:

https://salony.orange.pl/

 

Anonim

Nie dotyczy

Zniszczyłem kartę sim ☹️


@Maciej1979napisał(-a)

Dziękuję za zainteresowanie tematem 😀 a karta pękła jak ja wyginałem sprawdzając czy da się wydusic do rozmiaru nano 😁 zabrakło mi wyczucia 😁 pozdrawiam


Simkę nożykiem do tapet przycina się w mig, nie można wyginać bo uszkodzisz chip, jak karta pękła to pozamiatane 😎 Szablon ja przykładowo z Plusa wziąłem, mają tam ekspozycyjne karty (nie aktywne).