Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana CSC Samsung J5 2017


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmiana CSC Samsung J5 2017

Witam! Posiadam Samsunga J5 2017. Telefon jest z Orange, więc ma CSC: OPV, chciałbym żeby miał: XEO. Z tego co wyczytałem to wystarczy wgrać odinem Soft w wersji XEO i nie ma wtedy żadnych problemów z gwarancją czy knoxem. No i tutaj leży mój cały problem, bo chcę się upewnić czy po takim flashu telefonu nie będzie żadnych problemów z gwarancją. Np. że telefon jest z Orange, więc powinien mieć brandowany system.

 

//Gdyby ktoś pytał po co mi wersję zmieniać, to po prostu wersja XEO posiada update do androida 8.1, a OPV nie 😛

2 ODPOW. 2

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Zmiana CSC Samsung J5 2017

Szczerze nie byłabym taka pewna, że potem nie będzie problemu z gwarancją Emotikon: Obojętny bo serwis w razie W jak będzie potrzeba oddania tel może to uznać jako nieautoryzowaną ingerencję w systemEmotikon: Mrugający 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Zmiana CSC Samsung J5 2017

Pozwolę sobie tylko potwierdzić to co wyżej. Jednakże ważna sprawa jest taka, że gwarantem jest producent. Najlepiej podpytaj właśnie Samsunga o tą sprawę. Z tego co kojarzę, to w autoryzowanym punkcie Samsunga jest możliwość takiej operacji (jednakże zapytaj czy jest taka dyspozycja do wykonania). Wtedy wiadomo, gwarancja nie zostania utracona.