Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zalany telefon- co robić?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Zalany telefon- co robić?

Witam. Posiadam telefon LG K11. Niestety dziecko zalało mi wodą telefon. Czy mogę go zanieść do najbliższego punktu Orange i tam zajmą się naprawą, czy szukać na własną rękę punktu naprawy telefonu. Proszę o radę. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zalany telefon- co robić?

@lucas16 to już chyba obojętne. Przed naprawa dopytaj się o orientacyjne koszty naprawy, bo w takim przypadku mogą być dosyć spore. Raczej stawiam, że telefon już jest stracony i nie opłaca się go naprawiać. Po zalaniu nawet jak by był sprawny, to szybciej korodują styki i też szybko by padł.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zalany telefon- co robić?

@lucas16 wyłączyć i w miarę możliwości suchą ściereczką wytrzeć, potem poczekać na wyschnięcie. Jeżeli woda nie zrobiła zwarcia na płycie głównej telefonu, to po wyschnięciu powinien działać dalej prawidłowo. Najlepiej poczekać kilkanaście godzin. Może obejdzie się bez serwisu. Gwarancja w takim przypadku już nie będzie obejmowała naprawy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Zalany telefon- co robić?

Próbowałem wszystkiego i od kilku dni nie działa. Nie wiem czy zanieść do serwisu czy szukać sam punktu naprawy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zalany telefon- co robić?

@lucas16 to już chyba obojętne. Przed naprawa dopytaj się o orientacyjne koszty naprawy, bo w takim przypadku mogą być dosyć spore. Raczej stawiam, że telefon już jest stracony i nie opłaca się go naprawiać. Po zalaniu nawet jak by był sprawny, to szybciej korodują styki i też szybko by padł.