Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowany telefon


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 61
  • 0

Zablokowany telefon

@Anonim Zainteresowałem się poradą prawnika u mnie w mieście to koszt ok. 70-100zł, a jak będzie dobry, to nie weźmie nic za zadanie dwóch pytań, ale wiadomo jak to jest, nie ma nic za darmo.

Odszukać sprzedawcę hmm i tu się robią schody nie odpowiada w żaden sposób, jedynie co mam to rozmowę na portalu ogłoszeniowym oraz numer telefonu, a tymi informacjami szału nie zrobię.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 61
  • 0

Zablokowany telefon

@ketrasaArtur dziękuję za odpowiedź z Twojej strony. Teraz wiem, że kupując telefon trzeba będzie unikać wszystkich operatorów. Zwrot sprzedającemu będzie ciężki.

Mam na chwilę obecną cegłę, chyba, że zreflektuje się właściciel go spłacać.

Niestety nie spłacę za kogoś rat, bo to bez sensu.

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowany telefon

@mirek0769  jeśli kupiony na Allegro, to oni mają dane sprzedającego, ale to niczego nie ułatwia, można sprawę w sądzie zrobić o wyłudzenie pieniędzy, ale czy to się opłaca i masz czasz na takie sprawy?

@ketrasaArtur  trzeba by wszystko spłacić, będzie to więcej niż telefon zakupiony w przedsprzedaży, wtedy jest szansa na odblokowanie, ale sprzedający raczej w to się bawić nie będzie, sprzedał i cieszy się kasą.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 61
  • 0

Zablokowany telefon

@Anonim niestety nie było to allegro, tylko O**.pl. 

Gdybym wiedział, że stąpam bo twardym i udeptanym gruncie prowadzącym mnie do łatwego wygrania sprawy w sądzie to bym spróbował, ale wiadomo jak to u nas się odbywa, że uczciwemu i pokrzywdzonemu zawsze piaskiem po oczach:) Czasowo wiem, że to ekspresem się nie odbędzie.

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowany telefon

@mirek0769  tam zakupy robi się tylko z pobliska, sporo tam kupuję, ale odbieram u sprzedawcy, jakby jakaś draka była, to zareaguję wtedy, kolejny błąd zakupowy, bo ten portal nie chroni kupujących, jak Allegro.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 61
  • 0

Zablokowany telefon

@Anonim 

Odebrałem go osobiście, powiem szczerze gość wydawał się na prawdę wiarygodny, a dwa ja byłem świadomy, że pomarańczowi nie blokują telefonów, a gdybym wiedział nie byłbym teraz gdzie jestem szukając deski ratunku.

Orientujesz się mniej więcej po jakim czasie Orange sprzedaje dług firmie windykacyjnej?

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowany telefon

@mirek0769  tego w Regulaminie nie ma, pewnie grubsze długi szybciej  ale to nic nie zmienia w twojej sprawie. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 61
  • 0

Zablokowany telefon

@Anonim będę wiedział do kiedy czekać ewentualnie na spłatę klienta. Jedynie co pozostaje mi go sprzedać na części, albo zostawić sobie, tylko po co.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zablokowany telefon

@mirek0769  jeżeli to model ze średniej/wyższej półki to możesz spróbować sprzedać na części, wszystko poza płytą główną się nada do ponownego wykorzystania.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 61
  • 0

Zablokowany telefon

@slav72 Na razie to wstrzymam się jeszcze z parę miesięcy, jak potoczy się temat, ale jedyne to co zostaje mi zrobić by odzyskać chociaż 1/2 wartości.