Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

To fakt. Napisałem do nich, zobaczymy co oni na to. Jest jeszcze drugi problem, tym razem zdecydowanie po stronie Orange - mimo złożenia zamówienia 13.10, na fakturze mam datę zamówienia 14.10. 🙂 Więc nie będę mógł udowodnić, że faktycznie należy mi się voucher.

Anonim

Nie dotyczy

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

@barteq mam nadzieję że trafisz ze swoją reklamacją na normalnego człowieka i jak człowiek człowiekowi pomoże Ci w człowieczy sposób 🙂 Pozdrawiam i mam nadzieję że będzie pozytywny obrót sprawy 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32389
  • 36537
  • 1369

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

A o której godzinie składałeś zamówienie (chodzi o moment zakończenia a nie rozpoczęcia)?
Na maila kiedy dostałeś potwierdzenie jego złożenia?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

Zamówienie składałem około 10.40, a potwierdzenie ze sklepu mam dokładnie z godziny 10:55.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32389
  • 36537
  • 1369

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

To masz dowód 😉

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

Witam. U mnie wystąpił ten sam problem. Brak vouchera w pudełku. Jeszcze z nikim się nie kontaktowałem. Złożenie zamówienia 13.10 a data na fakturze to 14.10. Napisz jeśli czegoś dowiesz się więcej.


Po robocie zajde do salony i będę wyjaśniał sprawę. Zamówiłem przez neta z odbiorem w salonie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32389
  • 36537
  • 1369

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

I tak w salonie nic nie będą wiedzieć. Pisz na maila podanego w regulaminie promocji.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

Dostałem odpowiedź. Organizator napisał, że: "Zgodnie z informacjami uzyskanymi od Operatora, Pana produkt został nabyty poza akcją. Z tego względu otrzymał Pan smartfon Sony Xperia™ XZ bez vouchera z Kodem Promocyjnym.". 

Kolejna ciekawa informacja z odpowiedzi Organizatora:

"Akcja trwała od dnia 12 września 2016r. do 13 października 2016r. do godz. 24:00 z zastrzeżeniem przysługującego Adresatowi Akcji czasu Rejestracji określonego w § 3 ust. 2 lit. „b” Regulaminu lub do wyczerpania ilości Nagród, co miało miejsce w sieci Orange."

Przytoczę z regulaminu definicję Nagrody: "bezprzewodowe słuchawki marki Sony EXTRA BASS Bluetooth®MDR-XB950BT. Szacunkowa rynkowa wartość Nagrody wynosi 749,00 złotych (słownie: siedemset czterdzieści dziewięć złotych)".

Jeżeli dobrze myślę, to Orange posiadał Produkt Objęty Akcją, a nie Nagrodę.

Mam wrażenie, że teraz to już walka z wiatrakami. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32389
  • 36537
  • 1369

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

Spojrzałem jeszcze raz w regulamin i rzeczywiście jest mowa, że ilość nagród była ograniczona....

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Xperia XZ - brak vouchera - przedsprzedaż "Mistrzowska para"

Tak, ilość Nagród była ograniczona, tylko że Orange i inni sprzedawcy nie posiadali Nagród, a jedynie Produkt Objęty Akcją, o którego ograniczonej ilości w regulaminie nie ma ani słowa. Nagroda jest wydawana po rejestracji kodu promocyjnego, który dołączony jest z Produktem Objętym Promocją, zakupionym w okresie promocji. My (ja i kolega wyżej, który ma ten sam problem) nie mieliśmy nawet możliwości rejestracji zakupu, która możliwa jest dopiero od 14.10. Nie chce mi się też wierzyć, że same Nagrody już zostały wyczerpane, chyba że przedsprzedaż tego modelu faktycznie była tak udana, że w ciągu niecałego tygodnia od możliwości dokonania rejestracji cała pula Nagród została "rozdana". Wtedy pozostaje tylko pogratulować Sony 🙂