Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Watch 2 Pro LTE + eSim smartwatch spoza "listy"


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Xiaomi Watch 2 Pro LTE + eSim smartwatch spoza "listy"

Drodzy,

nikt nie jest w stanie mi jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy uda mi się aktywować esim na zegarku xiaomi? Oczywiście nie ma go na oficjalnej liście orange(jest za to w tmobile). Zegarek ma być na prezent i nie mam jak tego sprawdzić samemu. Czy ma ktoś doświadczenie jak to wygląda z zegarkami spoza oficjalnej listy orange?

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje i wskazówki bo próbowałem już na infolinii, czacie, w sklepie xiaomi ale nadal nie mam odpowiedzi.

5 ODPOW. 5

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 183
  • 677
  • 5

Xiaomi Watch 2 Pro LTE + eSim smartwatch spoza "listy"

Jeżeli esim będzie w standardzie kodu, czyli jak w zdecydowanej większości to powinno działać. Chyba tylko w Orange Flex, esim podpina się inaczej, czyli przez apke.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53191
  • 720

Xiaomi Watch 2 Pro LTE + eSim smartwatch spoza "listy"

@kristophero jeżeli zegarka nie ma na liście, to może być kłopot z wgraniem eSIM na ten zegarek. Zawsze można próbować niestandardowymi sposobami, ale użytkownik jest wtedy zdany sam na siebie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Xiaomi Watch 2 Pro LTE + eSim smartwatch spoza "listy"

właśnie chodzi o Orange Flex, czyli mam rozumieć że nie ma opcji?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53191
  • 720

Xiaomi Watch 2 Pro LTE + eSim smartwatch spoza "listy"

@kristophero na zegarek z poza listy wspieranych może nie mieć możliwości wgrania eSIM. Zostaje samodzielne testowanie. Zawsze możesz taki zegarek zakupić online, więc jak testy zakończą się niepowodzeniem, to masz do dwóch tygodni na zwrot. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2416
  • 10027
  • 86

Xiaomi Watch 2 Pro LTE + eSim smartwatch spoza "listy"

Cześć @kristophero 

Niestety ten smartwatch nie jest na liście Orange Flex jeśli chodzi o wgranie karty eSIM.Może być problem wgraniem karty eSIM. Smartwatche które mają możliwość wgrania eSIM w Orange Flex to następujące modele: 

1) Apple Watch: seria 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, SE (2020), SE (2022), SE (2023), Ultra, Ultra 2

2) Samsung Watch: Galaxy Watch LTE, Galaxy Watch Active 2 LTE, Watch 3, Watch 4, Watch 4 Classic, Watch 5, Watch 5, Watch 6

3) Oppo Watch

4) Huawei Watch 2, Huawei Watch 3, Huawei Watch 4

5) Mobvoi smartwatch TicWatch LTE.

Dla potwierdzenia przesyłam linka jakie smartwatche w Orange Flex mają możliwość wgrania karty eSIM https://flex.orange.pl/uslugi/esim

@kristopheronajlepszym rozwiązaniem jest zakup takiego modelu na próbę w sklepie internetowym lub poza lokalem firmy i przeprowadzić test czy na tym modelu będzie możliwość wgrania karty eSIM. W takim przypadku przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, a sprzedawca musi zwrócić koszty jego zakupu.

Pozdrawiam 🙂