Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18791
  • 53843
  • 739

Wymiana karty SIM

@Anonim rocznych pakietów nie aktywowałem, natomiast na logikę dobrze piszesz.

Ja miałem do czynienia z pakietami na miesiąc. Przykładowo, ważność konta masz załóżmy do 5 listopada, to uruchamiając pakiet na 30 dni, nie wydłużyć się ważność konta głównego. Po 5 listopada zostaną zablokowane połączenia wychodzące, ale pakiet nie zostanie dezaktywowany. Doładujesz konto i z automatu połączenia w pakiecie zostaną odblokowane. Dlatego też warto aktywować sobie RWK, które jest obecnie bezpłatne dla osób z ważnością numeru powyżej trzech miesięcy.

Właśnie temu pytałem się o datę ważności konta głównego.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty SIM

@ketrasaArtur  jest jak pisałem wcześniej, zresztą @Aborows40  to doświadczony użytkownik, na 99% miał rok ważne konto, inna sprawa że zrzut jego, pokazuje do kiedy może dzwonić i wychodzące połączenia są aktywne. Odnośnie pakietów terminowych, co opisujesz, nie wydłużają ważności konta. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1664
  • 5757
  • 67

Wymiana karty SIM

@AnonimOrange to nie fiolet. Każdy pakiet daje minimalną ważność konta głównego na wychodzące i to nie ważne czy chodzi o minuty, SMSy czy GB. Cykliczne z reguły odnawiają się ostatniego dnia ważności pakietu. Owszem mogą być jakieś niuanse w ofertach archiwalnych ale nie w ofnk.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty SIM

@andrzej1441  i tu się mylisz, jak jest aktywne konto ważne rok, to żaden pakiet terminowy (30/7/1 dni) nie wydłuży okresu ważności konta, pakiet bez limitu na rok, przesuwa termin ważności, ale to prawie jak abonament i płatne z góry 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1664
  • 5757
  • 67

Wymiana karty SIM

@Anonimprzeczytaj jeszcze raz.

Napisałem, że każdy pakiet daje minimalną ważność konta głównego a  nie wydłuża.

RWK też nie wydłuża a daje minimum rok lub nic nie robi.

Wydłużają wszystkie stare jednorazowe no limit bez MMSów  - mozna ich dowolną liczbę wykupić - kumulują czas  i GB.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18791
  • 53843
  • 739

Wymiana karty SIM

@andrzej1441 @Anonim to nie oto chodzi w temacie. W złą stronę skierowałem dyskusję. Faktem jest, że @Aborows40 nie wymieniła się karta SIM, to jest głównym problemem i dobrze by było znaleźć rozwiązanie. Co do pakietów i ich ważności, to trzeba by założyć inny temat i tam przedstawiać swoje racje.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1664
  • 5757
  • 67

Wymiana karty SIM

W takim razie można zacząć od pierwszego pytania:

Jaka jest data ważności nowego startera?

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty SIM


@andrzej1441napisał(-a)

W takim razie można zacząć od pierwszego pytania:

Jaka jest data ważności nowego startera?


Zadałem takie pytanie @Aborows40 , ale nie odpowiedział 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Wymiana karty SIM

Mogę tylko dodać, bo temat mam już pozytywnie rozwiązany. To iż moje konto jest ważne cały rok, tak i teraz tak i w momencie problemu. Pozdrawiam 

Screenshot_20201206-050942.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Wymiana karty SIM

Doładowania roczne automatycznie wydłuża ważność konta o rok... a co za tym idzie, wszystkie usługi typu rozmowy i sms-y są free cały rok plus mega wielki pakiet danych