Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Każdy ocenić może sam. Można ryzykować, można mieć pewność.

 

Piotrekk85_0-1596572383948.png

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Ale jaką pewność skoro dzwoniąc do Orange dowiedziałem się, że nawet kupując ten "zestaw" za 3500zl to i tak o dual screen muszę się rejestrować na LG i czekać na wysyłkę. Więc nie widzę tu żadnej pewności w tym, że dostanę skoro nie przychodzi w zestawie z telefonem 🙂 

Gdybym miał dostać pewny zestaw z dodatkowym wyświetlaczem to nie byłoby tematu ale chodzi o to, że tak nie jest. Niezależnie od tego czy wybiorę telefon za 2400 czy "zestaw" za 2500 to i tak muszę się rejestrować na stronie LG i liczyć na wysyłkę więc coś tu chyba jest nie w porządku?

 

_______________

* Scalenie dwóch wpisów – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Pracownik na infolinii pewnie w życiu na oczy nie widział zestawu. Lepiej podpytać kogoś z salonu. Mają urządzenia różne kody kreskowe nie bez powodu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Dziwne, że tu nie wypowiedział się żaden pracownik Orange. Rozumiem, że po odebraniu paczki i otwarciu telefonu i tak będę miał prawo odstąpić od umowy mimo otwarcia pudełka? 

 

___________________

* Usunięto pusty spoiler – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Jeśli otwarcie ma służy obejrzeniu to tak.

Wg mnie poczekaj chwilę z odbiorem. Obecnie paczka czeka 48 h w paczkomacie. Może pojawi się jednoznaczne info przed jej odbiorem.

Poza tym czas realizacji zwrotu do Orange i jej zarejestrowanie chwilę potrwa.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

W Plusie telefon z dodatkowym wyświetlaczem lub słuchawkami 2400 czyli dokładnie tak jak w sklepie LG, tak samo w Play. Teraz już nie mam wątpliwości, że Orange jest delikatnie mówiąc nieuczciwe 🙂 Ciekawe za co życzą sobie ten 1000 więcej 🙂 


Zespół Nasz Orange
  • 1140
  • 8467
  • 23

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

@Haxordg, sytuacja wygląda następująco: Kupując LG Velvet 5G Dual Screen otrzymujesz od nas pełen zestaw, łącznie z dual screen (stąd różnica w cenie). Nie ma konieczności rejestracji i oczekiwania na wysyłkę od LG.

 

Jeżeli LG organizuje akcję promocyjną, w której do telefonów zakupionych również w Orange można dostać dual screen, to jest to wyłącznie ich akcja. My jako operator w żaden sposób w niej nie uczestniczymy i nie ponosimy odpowiedzialności za jej realizację.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Rozumiem. Proszę mi jeszcze powiedzieć czy na fakturze będzie widniała data złożenia zamówienia  czy data zaakceptowania umowy? 


Zespół Nasz Orange
  • 1140
  • 8467
  • 23

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

@Haxordg na fakturze będzie data jej wystawienia, a wystawiana jest w dniu kompletowania przesyłki i jej nadania.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Czyli tak na chłopski rozum odbierając dzisiaj telefon z datą zakupu 03.08 łapię się na promocję LG niezależną od Was i mogę się do Nich zgłosić po drugi egzemplarz dualscreen lub słuchawki i 3 lata gwarancji.