Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling LG G7


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

WiFi Calling LG G7

@Asq95 żeby WiFi Calling działał prawidłowo, to telefon powinien również być z dystrybucji Orange. Ten warunek nie jest spełniony, więc nawet jak na czacie się skontaktujesz, to WiFi Calling może zdziałać ale nie musi. Kolejna sprawa za niedziałaniem WiFi Calling to brak telefonu na liście modeli wspieranych. Raczej trzeba się spodziewać, że na tym modelu telefonu WiFi Calling obecnie nie będzie działał.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11605
  • 52

WiFi Calling LG G7

@Asq95  jeśli telefon nie jest na liście Orange, to Vowifi nie zadziała, prędzej Volte, tylko zgłoś na czat by usługę włączyli.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

WiFi Calling LG G7

@Asq95 , ja znalazłem podstawowy i  LG G7 Fit, że są wspierane. Co najwyżej, dopytasz na czacie jutro. Sam się zdziwiłem, że mój stary SG J3 2017 ma oba wsparcia. Tak się tym interesowałem, a nieświadom, korzystam z dostępnych możliwości😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

WiFi Calling LG G7

@Asq95 Jak masz LG G7 z brandem Play to jedyna opcja żeby WiFi Calling zadziałało to wgrać oprogramowanie z brandem Orange (ORY) lub bez brandu, tzw. Open. Nie jest to bardzo skomplikowane, poszukaj na innych forach (dotyczących Androida) jak to zrobić.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 38
  • 0

WiFi Calling LG G7

Człowiek chciał mieć prościej wszystko na jednej fakturze, a same problemy póki co, ehh

A jakieś forum konkretnie polecasz? Raczej czysty android w takim razie bym instalował.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

WiFi Calling LG G7

@Asq95 , może na LG Fan Club? Strzeliłem!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

WiFi Calling LG G7

https://lg-firmwares.com/pl/how-to-flash/ nie wiem czy jeszcze aktualny ten poradnik. Na tej stronie znajdziesz też firmware. Możesz poszukać jeszcze na forum.android.com.pl jak wgrać oprogramowanie do tel. LG.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 38
  • 0

WiFi Calling LG G7

Dziękuję Wam, w weekend "na spokojnie" do tego usiądę. I tak w sumie miałem zrobić porządek na telefonie to akurat teraz.
Dam znać jak poszło 😉