Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling LG G7


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 38
  • 0

WiFi Calling LG G7

Cześć,

Mam problem z wifi calling. Telefon LG G7 Thinq. Przeszedłem z Play do Orange z przeniesieniem numeru i przestało działać - w ogóle nie mam takiej opcji w ustawieniach, a dosłownie przed wyjęciem karty play ona była. Zmiana byla zaplanowana na wczoraj, karta z play przestała działać więc włożyłem tą od Orange. Jakieś pomysły? 

17 ODPOW. 17

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling LG G7

@Asq95  jeżeli telefonu nie ma na liście wspieranych od Orange to nie będzie ta usługa działać, druga sprawa że wspierane są tylko telefony zakupione z oficjalnej sprzedaży operatorskiej pomarańczowych, no może poza iPhone. Tu lista wspieranych modeli Telefony_VoLTE_Wificalling.pdf (orange.pl)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 38
  • 0

WiFi Calling LG G7

Telefon jest wspierany, ale zakupiony od play - tam wszystko dzialalo. W salonie powiedzieli ze bedzie dzialac i tylko dlatego zgodzilem sie przejsc. Ehhh


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling LG G7


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

WiFi Calling LG G7

@Asq95 , w salonach liczy się biznes, więc możesz jutro wyjaśnić na czacie, dlaczego nie masz wsparcia. Dzisiaj jest nieczynny.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 38
  • 0

WiFi Calling LG G7

Ja im dam biznes.. Mieszkam na takiej dziurze ze bez tego nie moge sie komunikować normalnie, oby jednak wszystko 'jakoś' zadziałało


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling LG G7


@Asq95napisał(-a)

Telefon jest wspierany


Na liście do której link wstawiłem powyżej Twojego modelu nie widzę...(no ale może się mylę, skontaktuj się najwyżej z infolinią jak radzi @bronzub ).


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 38
  • 0

WiFi Calling LG G7

Tak, jutro się skontaktuje (to jest LG G7 - jest albo LG G7 Fit albo LG G7 ThinQ więc tam na liście jest błąd (a raczej taką mam nadzieje)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

WiFi Calling LG G7

@Asq95 , ja bym się na Twoim miejscu nie pieklił. Może przyjdzie nowy wójt z "Waszej dziury" i z rolniczych areałów szybko przekształci je w parcele budowlane, a operator szybko wyczuje biznes. Bądź dobrej myśli😀 Z własnych obserwacji to wiem😊 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 38
  • 0

WiFi Calling LG G7

Może, znaczy to jest pod Kołem, miejscowość Zielenie, od znaku do znaku i tylko tutaj nie ma zasięgu, wyjdę kawałek za miejscowość i już jest.. Ale światłowód mam i przez to wifi calling był super rozwiązaniem dla mnie