Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoWifi VoLte Xperia XZ


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Uprawnienia nadal wszystkie są. Pamięć cache + dalvik czyszczone nie jednokrotnie. Wyciągnąłem kartę SIM chcąc sprawdzić czy są na niej jakieś dane ( wymieniana 2 lata temu) ujrzałem napis USIM. Czy to możliwe że przez kartę są problemy z tymi usługami? 

Anonim

Nie dotyczy

VoWifi VoLte Xperia XZ

@arekszczudlo24, to jest uniwersalna, więc jak to tak?

USIM


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Nie znam się na tym co nm być tam napisane. Czyli z kartą wszystko ok?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Pół godziny temu dzwoniłem na infolinię i dostałem informację że wszystkie usługi są włączone.. poprosiłem o włwyłączen i ponowne włączenie usług Volte oraz VoWifi. Aktualnie od 15 minut nie mam w ogóle zasięgu 😉 cierpliwie poczekam. Już kilka restartow było ale bez zmian. Jeżeli to nie pomoże to ja już rozkładam ręce...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Mija 6 godzina bez zasięgu.. na infolinii dowiedziałem się że ktoś zlecił wymianę karty SIM :] Co za sieć.. kto tam pracuje?! Za takie coś powinienem dostać zadośćuczynienie! Rozmowy są nagrywane.. nie chciałem żadnej wymiany!


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

24h bez zasięgu. Paranoja. Muszę jechać do salonu przez błąd konsultanta i wyrobić duplikat karty, bo orange nic nie może w tej sprawie zrobić


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Karta wymieniona na nową, usługi zrestartowane nadal nie działają usługi Volte i VoWifi.. i bądź tu madry. Jeszcze jakieś rozwiązania? Ja już nie mam sił. Testowane w wielu lokalizacjach.. NIC


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

VoWifi VoLte Xperia XZ

@Anonim i  @arekszczudlo24, to info, jakie znalazłam na stronie Sony:

 

Android 8.0 or 9.0 To enable Wi-Fi Calling

  1. Find and tap Phone .
  2. Tap the menu button (three vertical dots) > Settings > Calls > Wi-Fi Calling. If Wi-Fi Calling isn't available, contact your network operator.
  3. Tap the switch beside Off to enable Wi-Fi Calling.
Anonim

Nie dotyczy

VoWifi VoLte Xperia XZ

@Ela12, co ja mogę, że nie działa? Po mojemu, też uważam, że albo zjarane jest coś, albo coś, gdzieś pominięte. Ile mogłem, na tyle pomogłem. Simka mi "śmierdzi" mocno, bo to delikatna materia, ale ważna.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

VoWifi VoLte Xperia XZ


@Anonimnapisał(-a)

@Ela12, co ja mogę, że nie działa? Po mojemu, też uważam, że albo zjarane jest coś, albo coś, gdzieś pominięte. Ile mogłem, na tyle pomogłem. Simka mi "śmierdzi" mocno, bo to delikatna materia, ale ważna.


A mi bardziej "śmierdzi" coś z oprogramowaniem systemowym w urządzeniu Sony, @Anonim. Trzebaby dostać się tam i posprawdzać komuś, kto się zna na tym.

 

Ela