Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE & VoWiFi Samsung J6+

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 13
  • 0

VoLTE & VoWiFi Samsung J6+

Cześć,

 Mam problem z VoLTE oraz VoWiFi na Samsungu J6+ z niebrandowanym oprogramowaniem. Otóż w ustawieniach nigdzie nie ma opcji, która uruchamiałaby volte - mimo, że telefon jest na liście urządzeń obsługujących volte. Z VoWiFI jest nieco inaczej, a no bo również nie ma opcji uruchamiającej w ustawieniach, poza ikonką w pasku powiadomień (nie da się włączyć) i samsungową aplikację "połączenia przez wifi". Próbowałem różnych sposobów, kodów, uprawnień aplikacji (od wifi) i brak rezultatu. Czy ktoś może kiedyś się z czymś takim spotkał lub o czymś takim słyszał?

 

ps. używam orange free na kartę (obsluguje lte, mam pakiet danych)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

VoLTE & VoWiFi Samsung J6+

@DWARG 

 

Obstawiam że nie posiadasz czystego oprogramowania Samsung na Polskę dlatego usługi typu VoLTE i WiFi Calling nie działają ponieważ jest nakładka Playa.To wina telefonu nie sieci Orange.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

VoLTE & VoWiFi Samsung J6+

@DWARG 

 

Czy posiadasz aktualne oprogramowanie w telefonie ?Możesz wysłać screena z ustawień,gdzie jest zawarta wersja oprogramowania ?

 

Poproś też na czacie o zresetowanie VoLTE i WiFi Calling często to pomaga w takiej sytuacji i opcja w ustawieniach powinna się pokazać.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 13
  • 0

VoLTE & VoWiFi Samsung J6+

Screenshot_20200320-091900_Software update.jpg


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

VoLTE & VoWiFi Samsung J6+

@DWARG 

 

Telefon pochodzi z polskiej dystrybucji ? XEO ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 13
  • 0

VoLTE & VoWiFi Samsung J6+

z sieci PLAY

 

ps. poczytałem trochę i są różne wersje brandowane xeo, play, orange i w innym czasie dostaja aktualizacje. Ale to raczej nie powinno byc powodem


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

VoLTE & VoWiFi Samsung J6+

@DWARG 

 

Obstawiam że nie posiadasz czystego oprogramowania Samsung na Polskę dlatego usługi typu VoLTE i WiFi Calling nie działają ponieważ jest nakładka Playa.To wina telefonu nie sieci Orange.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 13
  • 0

VoLTE & VoWiFi Samsung J6+

Dodam od siebie, że miałem na telefonie soft z dystrybucji PLAY i byl oznaczony symbolem PRT. Wgrałem przed chwilą soft z dystrybucji XEO (od producenta) i wszystko teraz działa. Mogę korzystać z volte oraz vowifi ! 😉