Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Vivo v21 5G


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Vivo v21 5G

Mam ten telefon od wczoraj i już mam ochotę przejechać po nim samochodem. Launcher w nim jest tak ubogi, że z miejsca skala irytacji zostaje wybita. Od dawna jestem przyzwyczajony do Xiaomi i nie wiem jakim cudem dałem sobie wcisnąć w salonie ten szajs vivo, glupiego google lewej strony przesuwania ekrranu nie da się wyłączyć. Nie da się wyłączyć również szuflady aplikacji, która też cholernie mnie denerwuje. Wolę mieć wszystko w folderach na przesuwie w ekranie głównym. Jest jakiś launcher, dzięki któremu vivo będzie wyglądał jak xiaomi? Jeśli nie to oddam ten telefon do pomocy dla powodzian

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Vivo v21 5G

@djbasstronic każdy producent dostosowuje oprogramowanie na swoje potrzeby. Trzeba było umowę podpisywać nie w salonie, tylko telefonicznie lub internetowo. Przysługuje wtedy 14 dni na odstąpienie. Można było też przed podjęciem decyzji o wzięciu takiego telefonu internetowo go kupić na czas testów, do 14 dni oddać i było by wiadomo, czy go brać, czy nie.

Przy okazji dzięki za opinię, bo teraz wiem, na co się decydować.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Vivo v21 5G

@djbasstronic  czemu chcesz się znęcać nad powodzianami? 

Zrobiłeś aktualizacje? Jak już będziesz mail przejeżdżać  po nim samochodem warto zerknąć na soft alternatywny...nieproducencki 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Vivo v21 5G

@agat13 Tak zrobiłem aktualizacje i nic się nie zmieniło. Chętnie poznam ten soft alternatywn

Anonim

Nie dotyczy

Vivo v21 5G

@djbasstronic  choćby to zainstaluj z Google Play launcher xiaomi poco  😉

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Vivo v21 5G

@Anonim  Poco ma szufladę menu, której nie da się wyłączyć. Czyli to samo co w oryginalnym launcherze Vivo. W Poco wygląda to o tyle gorzej, że szuflada menu jest czarna bez motywu i zajeżdża to starym Samsungiem. 

Anonim

Nie dotyczy

Vivo v21 5G

@djbasstronic  tam w sklepie google Play, jest tego masa, testuj te popularne, któryś ci spasuje 😄