Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VOLTE - samsung s7 edge

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

VOLTE - samsung s7 edge

Hej, czy ktos z was ma S7 edge z polskiej dystrybucji ale nie brandowany Orange i dziala mu volte?

W moim nawet nie mam takiej opcji w uztawieniach polaczen gdzie byc powinna.

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

VOLTE - samsung s7 edge

Usługę tą na chwilę obecną dostają tylko Samsungi 7 z softem od Orange. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

VOLTE - samsung s7 edge


krzys napisał(-a):

Hej, czy ktos z was ma S7 edge z polskiej dystrybucji ale nie brandowany Orange i dziala mu volte?

W moim nawet nie mam takiej opcji w uztawieniach polaczen gdzie byc powinna.

Pozdrawiam


@krzys Poczytaj sobie tutaj

Anonim

Nie dotyczy

VOLTE - samsung s7 edge

Usługę tą na chwilę obecną dostają tylko Samsungi 7 z softem od Orange. 


Ekspert AMA
  • 15
  • 56
  • 5

VOLTE - samsung s7 edge

@Anonim jest szansa by to ominąć - wizyta w autoryzowanym (by nie stracić gwarancji) punkcie serwisowym Samsunga, wgranie odpowiedniego softu, a później odpalenie tej funkcjonalności poprzez naszą infolinię. Nieco skomplikowane, ale inaczej się nie da. O tym dlaczego pisałem na blogu: http://blog.orange.pl/korporacyjny/entry/volte-od-zaplecza-czyli-kolejny-tekst-z-cyklu-siec-szkieletowa/

 

(taka autopromocja 😉 )

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

VOLTE - samsung s7 edge

Mam problem odnośnie tej funkcji, mimo że mam zasieg LTE 2-3 kreski czesto zrywa połączenie i po ponowym łączeniu przełącza na H+ mimo że jak chwile poczekam to wskoczy zasięg LTE 2-3 kreski, często też w zasiegu LTE słyszą rwane słowa nie sposób rozmawiać mimo, że ja słyszę bardzo dobrze, przywracanie ustaweń fabrycznych nie pomaga... coś ktoś na to??


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

VOLTE - samsung s7 edge

Chciałem odświeżyć temat, ponieważ nie mogę uzyskać pomocy w BOK. Mam Samsunga S7, nieobrandowanego. Jestem abonentem Orange.
Kiedy mam ustawione 2G/3G/LTE (auto) i wykonuję polączenia glosowe, sieć mi się po prostu rozłącza. Nie spada "poziom niżej", ale rozłącza (albo degraduje do GSM, równie "wydajnego"). W opcjach telefonu nie ma nigdzie VOLTE. Dlaczego nie ma spadku do 3G, tylko od razu zażyna mi transfer danych? Można temu zaradzić?
Z góry dziękuję i pozdrawiam. P.
Anonim

Nie dotyczy

VOLTE - samsung s7 edge

@Pawel_Olk Masz coś tutaj na temat enable-volte-galaxy-s7