Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uslugi Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Uslugi Orange

Witam , jak mozna wylaczyc te Uslugi Orange , ktore kilkukrotnie/kilkunastokrotnie wyskakuja mi na ekranie glownym mojego telefonu i w zaden sposob nie idzie tego wylaczyc jak tylko naciskajac przycisk OK lub Anuluj.
Komunikaty te sa bardzo podobne do tych zwyklych z telefonu i nie raz bym sie juz nadzial na jakis dziadowski pakiet internetu/sms/mms. 
Ze strony Orange to żerowanie na klientach, bo daje sobie reke uciac, ze nie jedna osoba kliknela z pospiechu OK.

Ja natomiast nie chce dostawac tego typu powiadomien i prosze o pomoc w wylaczeniu/zablokowaniu tego komunikatu.

orangeszajs.png

5 ODPOW. 5

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Uslugi Orange

Najłatwiejsze rozwiązanie to wejść w ustawienia -> Aplikacje-> Wszystkie i tam znaleźć usługi Orange. nastepnie wyłączyć ta aplikacje. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Uslugi Orange

Skontaktuj się  proszę z nami (lub napisz na Mój Orange). Polecam przez czata.
Aby się pozbyć takich komunikatów, musielibyśmy wycofać zgody marketingowe - wtedy nie będziesz otrzymywać zarówno takich SMS-ów, jak i zwykłych o promocjach.

Anonim

Nie dotyczy

Uslugi Orange

Aplikacja Mój Orange na telefonie z lewej stronyWściekły robot coś w tym stylu/Więcej/Ustawienia Aplikacji/Powiadomienia suwakiem wyłącz Mężczyzna: LOL


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Uslugi Orange


irek6311 napisał(-a):

Aplikacja Mój Orange na telefonie z lewej stronyWściekły robot coś w tym stylu/Więcej/Ustawienia Aplikacji/Powiadomienia suwakiem wyłącz Mężczyzna: LOL


To nie są powiadomienia z aplikacji. Nie musisz jej mieć, aby otrzymywać takie powiadomienia. To tzw. SMS-y FLASH. Najbezpieczniejszym sposobem na ich pozbycie jest zmiana zgód marketingowych. Jest to rozwiązanie przy okazji pewne - raz zmieniasz zgody, i pozbywasz się problemu, aż zmienisz zdanie :). Powiadomienia aplikacji to ponadto coś zupełnie innego (np. informacja o awariach) w taki sam sposób, jak np. otrzymujesz informacje o nowych mailach.

Anonim

Nie dotyczy

Uslugi Orange

W Mój Orange zgody na Marketing mam wyłączone, telefon jednak się uspokoił jak i w aplikacji na fon wyłączyłem powiadomienia (to działa podobnie jak na portalu tylko na mniejszą skalę) Mrugający mężczyzna