Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TElefon stacjonarny


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

TElefon stacjonarny

Musze pochwalic niemoge tylko ganic dzisiaj pan zadzwonil powiadomil mnie ze stacjonarka juz dziala

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

TElefon stacjonarny

Super 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

TElefon stacjonarny

juz sie nacieszyłem telefonem stacjonarnym  zabardzo wychwalalem orange za profesjonalke poniewaz tylko jeden dzien byl czynny i kaplica znowu to samo jejku to jest makabra takie usługi dla mnie porażka pierwszy raz spotykam sie z czyms takim totalny balagan techmicznie tak samo

Anonim

Nie dotyczy

TElefon stacjonarny

@piwonski67A co się dzieje czy cisza w słuchawce ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

TElefon stacjonarny

ie po prostu to samo co wczesniej zglasza sie z automatu aby rozlaczyc modem na 3min itd ale to nic niepomaga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

TElefon stacjonarny

kurcze nigdy wiecej orange jak tak dalej bedzie co mnie skusilo widzialem nowa reklame orange love niewiem kto nad tym pracowal ale mnie ona nieprzekonuje jest gorsza jak reszta tych wczesniejszych

Anonim

Nie dotyczy

TElefon stacjonarny

Może wytrzymasz 2 lata Emotikon: Smutny


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

TElefon stacjonarny

jestem taki zly na siebie ze dalem sie nabrac jak dziecko na te reklamy i zapewnienia  a w rzeczywistosci jest calkiem inaczej ciagle cos jest nie tak wiecznie sa jakies problemy jak nie faktury to moj orange ,itd a w salonach to juz calkiem dno nic niemoga czlowiekowi doradzic tylko sprzedac  jestem zawiedziony usługami orange w zasadzie nic mnie niepowinno interesowac poza platnosciami za zamowiona usluge a tu ciagle jakies klopoty i trzeba wyjasniac dobrze ze jestem narazie na zwolnieniu bo niewiem chyba nic bym niezalatwil

Anonim

Nie dotyczy

TElefon stacjonarny

@piwonski67A kiedy widziałeś reklamę twojego wcześniejszego operatora w media ?