Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sony Xperia XZ2 H8266 problem z internetem

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Sony Xperia XZ2 H8266 problem z internetem

@olek4don1 sproboj zmienic preferowany tryb sieci na 3G i zobacz czy cos sie zmieni. Byc moze 4G jest przeciazone na Twoim nadajniku. Probowales internet w innej lokalizacji, miejscowosci? 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 22
  • 1

Sony Xperia XZ2 H8266 problem z internetem

Zmieniałem już wielokrotnie i nic ( sytuację zaobserwowałem parę dni temu ), teraz też spróbowałem, nic się nie zmienia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Sony Xperia XZ2 H8266 problem z internetem

@olek4don1 a probowales robic test krzyzowy? wlozyc swoja karte SIM do innego telefonu, inna karte do Twojego i sprawdzic czy to wina telefonu czy karty. Chyba ze jest jakas awaria nadajnika. Sprobuj z innym nadajnikiem w innym miejscu


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 22
  • 1

Sony Xperia XZ2 H8266 problem z internetem

Nie próbowałem i w tej chwili nie mam takiej możliwości, ale myslę, że gdyby była kilkudniowa awaria nadajnika to byśmy o tym wiedzieli, bo inni ludzie pod niego podpięci by oszaleli z tego powodu 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 22
  • 1

Sony Xperia XZ2 H8266 problem z internetem

Katani1 a jaką masz wersję androida i model smartfona?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Sony Xperia XZ2 H8266 problem z internetem

XZ2 Compact. Aktualizację do 10 dostałem parę m-cy temu. Punkty APN zmieniłem od razu po zakupie, bo mulił jak u Ciebie. Wtedy miał chyba 8, po aktualizacjach nic już nie zmieniałem.

Edit: Poza APN i protokołem APN w Typ uwierzytelniania mam PAP lub CHAP, reszta jak u Ciebie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 22
  • 1

Sony Xperia XZ2 H8266 problem z internetem

Chciałbym wszystkich zainteresowanych mocno przeprosić za zawracanie głowy. Prawdopodobnie skończył mi się pakiet internetu i.. tyle.
Byłem pewien, że zakładka "Internet roaming - UE" w aplikacji MójOrange odpowiada również za te klasyczne dane internetowe. Chyba zgubiła mnie rutyna, że to NIEMOŻLIWE, że nie mam już neta, bo teraz były te pakiety darmowe 10 GB od Orange z uwagi na koronawirusa i przy ostatnim pakiecie albo mi nie dodało albo może to był dodatkowy pakiet internet roaming i umknęło to mojej uwadze, nie wiem. Wykupiłem pakiet dodatkowe 5 GB i przepisałem ustawienia dla androida od Oragne i działa wszystko okej. Ale się zamotałem, mam dość, idę odpocząć.

Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Sony Xperia XZ2 H8266 problem z internetem

Kolega zamiast bawic sie i korzystac z pogody to caly weekend dlubal przy telefonie😁 no ale najwazniejsze ze rozwiazanie sie znalazlo👍