Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

Mam telefon Sony Xperia X A niecały rok pierwszy problem pojawił się jakoś 4 miesiące temu otóż robię zdjęcie niby jest ok chcę je zobaczyć ponownie i się okazuje że zdjęcie do połowy jest szare nie dzieje się tak z wszystkimi fotkami. Filmiki podobnie nagrywam jest ok chcę pokazać komuś i jakiś błąd nie można odtworzyć. Ktoś mi powiedział, że to wina karty po prostu się zepsuła ale ja już 4 karty wymieniłam i teraz po tygodniu znowu to samo czego to może być powodem ? telefon do serwisu czy faktycznie mam pecha na jakieś felerne karty pamięci

21 ODPOW. 21
Anonim

Nie dotyczy

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

@kasienka8706, nie masz powyłączanych jakichś uprawnień aplikacji?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

Może to być wina karty, ale i też telefonu i aparatu. Najpewniej zrobić reset do fabryki. U mojej mamy pomogło na LG g6...

@Anonim, szare zdjęcia i problemy z filmami to w większości przypadków efekt niewłaściwej komunikacji pomiędzy aparat/płyta gł/soft.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

hmmm nie mam pojęcia... jak to sprawdzić?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

To tylko karta...ja mam w szafie chyba 6 penów z logo mojego kochanego operatora...jedne nie obudziły się ani razu, drugie pochodziły 5 min...ale w Twoim przypadku stawiam na problemy sprzętowe 🙂

Spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie telefon 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

już chyba sto razy wyłączałam i włączałam  a teraz widzę że znowu fotki które były ok są do połowy szare dobrze że zdążyłam zrzuć na kompa

Anonim

Nie dotyczy

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

@kasienka8706, wyłączanie i załączanie to nie reset do ustawień fabrycznych. Najpierw backup i reset dopiero. Ale to jest cena, jaką trzeba zapłacić za ślęczenie nad telefonem.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

Reset do fabryki... nie miałaś ostatnio jakiejś aktualizacji, lub instalacji jakiejś aplikacji?
Anonim

Nie dotyczy

Sony Xperia XA problem zdjęcia i filmiki

@kasienka8706Możesz zrobić hard reset jak na filmie poniżej masz kod