Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

KIedy można się spodziewać aktualizacji do Sony Xperia M5 do Androida 6.0.1? Wszyscy operatorzy już wydali aktualizacje a w Orange nadal trzeba czekać... Nawet M4 Aqua w Orange już ma...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

ok, Xperia M5 od Sony zaktualizowana 🙂 temat zamykam 🙂

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

Wiem jak wygląda ten proces. Bardziej mi chodziło o to dlaczego pracę nad tym trwają tak długo. Dlaczego Sony Xperia M4 Aqua dostał prędzej aktualizacje niż M5. Sony aktualizacje do tych telefonów wydało w tym samym momencie.

Anonim

Nie dotyczy

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

@matiigro tak to już bywa z tymi aktualizacjami. Każda aktualizacja musi być sprawdzona przez operatora bardzo dokładnie, w szczególności pod względem bezpieczeństwa. Może być tak i że nie doczekasz się już aktualizacji tego telefonu. Dlatego ja jestem zwolennikiem kupowania nie brandowanych słuchawek - wychodzi taniej. U operatora kupuje tylko usługę, operator też ma w pewnym stopniu mniejszy problem. Niebrandowane telefony dostają aktualizację w momencie jej wypuszczenia przez producenta, tak więc......każda strona ma korzyści we mnie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

nie ma możliwości by takowej aktualizacji nie dostać. Wiem że w orange trwa to zawsze dłużej, tylko fakt tego że słabszy i starszy telefon dostaje prędzej aktualizacje niż nowszy, pomimo że producent wydaje takową aktualizacje tego samego dnia do tych dwóch modeli. Chyba skuszę się jednak na wgranie softa niebrandowanego na własną rękę.

Anonim

Nie dotyczy

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

@matiigro można i tak, ale taka ingerencja równa się utracie gwarancji na twój telefon. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

Od 5 lat używam tylko Sony i niestety nie mam dobrych doświadczeń z gwarancją producenta. Więc czy ona jest czy nie, jak dla mnie mało istotne.
Pewnie pojawi się pytanie, dlaczego używam Sony skoro mam złe doświadczenia... Hmm samemu ciężko mi na to pytanie odpowiedzieć... W czerwcu miałem brać już Huawei P9, i w ostatniej chwili jednak wybrałem Sony. Chyba poprostu jestem już przywiązany do tej marki. Trochę zboczylem z tematu. Co do aktualizacji, poczekamy jeszcze trochę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

To się akurat odnosi do aktualizacji oficjalnej od Sony , niebrandowanej. Jak pisałem, poczekamy zobaczymy. Swoją drogą, ciekawi mnie też fakt kwestii aktualizacji do Nougata 7.0. Sony podobno gwarantuje 18 miesięcy wsparcia aktualizacji. M5 ma 12 miesięcy a już nie została uwzględniona w tej aktualizacji...

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Sony Xperia M5, kiedy aktualizacja?

Prawda jest taka, że znając Pomarańczę to nigdy nie dostaniemy tej aktualizacji i będziemy musieli robić to po prostu ręcznie. Trzeba poczekać jeszcze ze dwa miesiące i wziąć sprawy w swoje ręce 🙂