Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

Witam,

Proszę o podanie ustawień MMS i Internetu ściśle dla telefonu Sony Ericsson w995. Ustawienia ogólne ze strony z poradami konfikuracyjnymi nie działają.

Dziękuję i pozdrawiam. Paweł

19 ODPOW. 19
Anonim

Nie dotyczy

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

@Paweł12A , wejdź na strony internetowe producenta www.sonyericsson.com/support i ściągnij konfigurację bezpośrednio do komórki. Na tej oficjalnej stronie możesz wybrać model posiadanego urządzenia. Ustawienia prześlesz bezpośrednio do telefonu, jeżeli wprowadzisz swój numer.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

Dziękuję, sprawdzę.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

Na podanej stronie nie mogę znaleźć W995. Proszę o link bezpośredni. Dzięki

Anonim

Nie dotyczy

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

@Paweł12A , http://x-mobile.pl/instrukcja_obslugi/Sony_Ericsson_W995_PL.pdf
W Sony Ericsson chyba teraz musisz mieć konto, by uzyskać wsparcie. Świat idzie z postępem i starsze modele "wypadają" z obiegu. Spróbuj tak: klikasz na sieć > wybierasz producenta, później tel. itd. Wysyłają Tobie na tel. ustawienia MMS, WAP, itp. i instalujesz w telefonie. Nie grzebiesz nic w ustawieniach telefonu. To co przyjdzie w smsach, samo ustawi tak jak powinno. Jakby co, to na stronie konfiguracji telefonów Orange jest opisane, jakie dane muszą być. Ja miałem ericssonki dawniej i szły bez problemu w Orange, a wcześniej w T-mobile. No, ale te stare stronki konfiguracyjne powymiatali.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

Dzięki, instrukcję mam, a dobrze znam ten telefon, ponieważ kiedyś też tylko SE miałem. Teraz Galaxy Note 9 ale W995 to mój drugi tel. do obsługi serwisów. Kiedyś stronki konfiguracyjne były bardzo przydatne (klik w sms i wszystko samo się konfigurowało), ale powymierały śmiercią naturalną. Ustawienia ze strony Orange sprawdziłem i nie działają. Konto mam założone, bo wcześniej miałem Xperię.

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

@Paweł12A , ja bym w takim razie zrobił powrót do ustawień fabrycznych. Ewentualnie simkę wyciągnął, spojrzał na styki (może jakieś drobinki kurzu), włożył z powrotem i włączył. Ewentualnie druga opcja, czyli skorzystanie z PC Suite łącznie z backupem.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

Powrót do ustawień fabrycznych nic nie da, bo tel. jest bez Simlocka. Backupu już dawno nie mam.

Anonim

Nie dotyczy

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

@Paweł12A 

Domyślne parametry konfiguracyjne usług w Orange
INTERNET
Nazwa konfiguracji: Internet Nośnik danych: GPRS APN (punkt dostępu): internet Nazwa użytkownika: internet Hasło: internet Uwierzytelnianie: normalne Adres IP telefonu: Automatyczny Podstawowy serwer DNS: 194.204.159.1 Dodatkowy serwer DNS: 194.204.152.34 Dla połączenia Internet GPRS nie należy ustawiać bramki IP, adresu serwera Proxy oraz numerów ich portów (pola te należy zostawić niewypełnione).
Konfiguracja dla APN internetipv6
Nazwa konfiguracji: Internet IPv6 APN (punkt dostępu): internetipv6 Nazwa użytkownika: internetipv6 Hasło: internetipv6 Uwierzytelnianie: PAP Typ APN: default,supl Protokół APN: IPv6 Protokół APN podczas roamingu: IPv4
MMS
Nazwa konfiguracji: MMS Orange APN (punkt dostępu): mms Nazwa użytkownika: mms Hasło: mms Nośnik danych: GPRS Uwierzytelnianie: normalne Pobieranie: automatyczne Serwer (strona główna): http://mms.orange.pl Adres bramki IP: 192.168.6.104 Port IP: 9201


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Sony Ericsson w995 ustawienia MMS i Internetu

@Paweł12A, z tą konfiguracją może być problem, bo orange wyłączyło stronę z konfiguracją starszych telefonów i teraz trzeba mocno kombinować. Liczę na twoją cierpliwość. Ale, ad rem.

Na początek konfiguracja do mmsów z k750 - na 95% w w995 powinno być podobnie:

Wejdź w MENU i wybierz USTAWIENIA.
Przejdź do ŁĄCZNOŚĆ klikając w lewo.
Wybierz KOMUNIK. DANYCH, a następnie KONTA DANYCH.
Wybierz NOWE KONTO.
Jako TYP KONTA wybierz DANE GPRS.
W polu NOWE KONTO wpisz MMS.Orange (z kropką) i naciśnij KONTYNUUJ.
Przejdź do zakładki NOWE DANE GPRS
Uzupełnij pole APN wpisując mms
Pole NAZWA UŻYTKOWN. wpisz mms
Pole HASŁO wpisz mms
Naciśnij ZAPISZ, a następnie EDYTUJ.
Wejdź do ZEZWÓL NA POŁĄCZ. i zaznacz TYLKO GPRS i naciśnij ZAPISZ.
Wróć do ŁĄCZNOŚĆ, a następnie przejdź do UST. INTERNETOWE.
Po wejściu w PROFILE INTERNET. wybierz NOWY PROFIL.
Wpisz nazwę MMS.Orange
Wybierz ŁĄCZ UŻYWAJĄC i ustaw MMS.Orange i naciśnij ZAPISZ.
Zaznacz MMS.Orange, naciśnij WIĘCEJ i wybierz USTAWIENIA.
W polu TRYB INTERNETOWY ustaw HTTP.
W polu UŻYJ SERW. PROXY ustaw TAK.
W polu ADRES SERWERA PROXY wpisz 192.168.006.104
Jako NUMER PORTU ustaw 8080
W polu NAZWA UŻYTKOWN. wpisz mms
W polu HASŁO wpisz mms i naciśnij ZAPISZ.
Wyjdź do głównego menu, a następnie wybierz WIADOMOŚCI.
Wybierz USTAWIENIA i przejdź do WIAD. OBRAZK..
Ustaw OKRES WAŻNOŚCI na MAXIMUM DLA SIECI.
Ustaw AUTOM. POBIERANIE na ZAWSZE.
W polu SERWER WIADOM. wpisz http://010.010.028.164/mms/wapenc
Jako PROFIL INTERNETOWY. ustaw MMS.Orange


Na koniec usuń wszystkie mmsy oczekujące i wyślij nowego testowego mmsa do siebie i daj znać co wyszło.