Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

Ciekawy temat został zaproponowany na Facebook-u, ale dyskusja mizerna. Może tu się rozwinie, bo temat interesujący.

Jak ładujcie baterie w swoim telefonie: do pełna przez noc, czy przez cały dzień po troszku?

287344650_5485946471424872_1413567345098805298_n.png

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

@ketrasaArtur  ja w pracy ładuje telefon, bo wtedy służbowy używam 😃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

Ja swojego Samsunga Galaxy A5 2017 ładuję co drugi dzień. Bateria spokojnie wytrzymuje dwa dni działania. Ładowanie przez całą noc. Natomiast Xiaomi Mi 10 Lite 5G niestety doładowuję w ciągu dnia, bo bateria nie wytrzymuje intensywnego użytkowania, mimo, że jest ładowany przez całą noc.

Anonim

Nie dotyczy

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

Nie ładuje w nocy, jakiś to mało bezpieczne, jak mus to w aucie doładuje, nie ładuje do 100%, kończę przy 90% jeśli tyle utracie 😎

Anonim

Nie dotyczy

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

Ja tam ładuje byle kiedy i nigdy do 100%, na noc wszystkie fony, jak wyjechać gdzieś daleko trzeba 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

@ketrasaArtur  ja ładuję swoje telefony zawsze w dzień jeżeli bateria zbliża się do 15% (mam ustawione ostrzeżenia), a ładują się do 85% i automatycznie rozłączają ładowanie (to również ustawione jako opcja oszczędzania baterii).

Anonim

Nie dotyczy

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

Tak około 30% podłączam do ładowarki, lub oszczędzanie baterii wcześniej aktywuję, jak poza domem jestem 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

Ja ładuję, kiedy potrzeba 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

Ja różnie ładuje. Przeważnie jak szykuję się do snu podpinam. Ładowarka 67 W daje radę i naprawdę szybko dobija do 100. Wystarczy mi z reguły na cały następny dzień. Chyba, że no w trasie korzystam z navi to doładować muszę (mój obecny telefon ma focha i z USB w radiu nie chce się ładować, muszę z zapalniczki). 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Smartfon nie ma lekko! Jak ładujesz jego baterię?

@Anonim próbowałaś ładować z USB radia na innym kabelku? To nie musi być wina telefonu.