Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart care note 9

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Smart care note 9

Hej
Posiadam usługę smart care na mojego galaxy note 9.
Ostatnio zwierzak zrzucił telefon ze stołu w wyniku czego szyba wyświetlacza jest pęknięta.
Jednak oprócz ekranu ucierpiała ramka wyświetlacza oraz rysik s-pen (zauważyłem to dopiero po wysłaniu zlecenia naprawy, rysik nie chciał dać się wyjąć, kiedy w końcu wypadł to okazało się ze jest złamany w pół)

 

I tutaj 2 pytania:
1. Czy rysik jest objęty smart care?
2. Czy jeżeli dodam zapytanie o rysik w sekcji "Dodaj pytanie" to czy zostanie ono uwzględnione?

Pozdrawiam

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Smart care note 9

@wojwoj123  dopisałem w moim poście że za dodatkową opłatą serwis wymieni rysik, czy jednak jest to tańsze niż zakup rysika przez Ciebie w detalu - musisz się dowiedzieć jaka jest cena w detalu, a jaka w serwisie, tu raczej Ci tego nie powiemy gdyż nie wiemy.

PS.

Rysików raczej się nie naprawia tylko wymienia (z tym że w serwisie masz gwarancję oryginalności sprzętu, ale czy w przypadku rysika ma to znaczenie 🤔 ...tego nie wiem).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Smart care note 9

@wojwoj123  jeżeli masz usługę Smart Care Premium to naprawa obejmuje wszystkie uszkodzenia, jeżeli zaś zwykłą to tylko wyświetlacz, aparat, obudowę i przyciski, niestety nie obejmuje rysika (ale jeżeli chcesz to za dodatkową opłatą wymienią rysik) Orange Smart Care | Orange Polska


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Smart care note 9

Hej,

 Jeżeli mam zwykłe orange smart care to czy jest możliwość aby serwis dokonal naprawy za dopłatą?

Będzie to tańsze od zakupu rysika detalicznie?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Smart care note 9

@wojwoj123  dopisałem w moim poście że za dodatkową opłatą serwis wymieni rysik, czy jednak jest to tańsze niż zakup rysika przez Ciebie w detalu - musisz się dowiedzieć jaka jest cena w detalu, a jaka w serwisie, tu raczej Ci tego nie powiemy gdyż nie wiemy.

PS.

Rysików raczej się nie naprawia tylko wymienia (z tym że w serwisie masz gwarancję oryginalności sprzętu, ale czy w przypadku rysika ma to znaczenie 🤔 ...tego nie wiem).