Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Ogólnie nie zawsze w trakcie rozmowy dochodzą SMSy. Ostatnio zmieniałem w 3 bankach numer telefonu i za każdym razem musiałem się rozłączyć aby otrzymać hasło SMS. Ewentualnie zadzwonić z innego numeru i dopiero działać. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

W moim banku nie da rady - musi być tylko w użyciu jeden numer telefonu i to ten, który jest zarejestrowany w tym Banku. Wiem, co mówię - przerabiałem to przez kilka dni - ale w końcu się dziś udało - opanowałem smartfona do tego stopnia przy pomocy kolegów z tego portalu, że mogłem podczas rozmowy obsługiwać też SMS - brawo JA!!!


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Ogólnie po weryfikacji w tym banku nie miałem problemu. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 279
  • 1719
  • 0

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy


@musbron1945napisał(-a)

W moim banku nie da rady - musi być tylko w użyciu jeden numer telefonu i to ten, który jest zarejestrowany w tym Banku. Wiem, co mówię - przerabiałem to przez kilka dni - ale w końcu się dziś udało - opanowałem smartfona do tego stopnia przy pomocy kolegów z tego portalu, że mogłem podczas rozmowy obsługiwać też SMS - brawo JA!!!


Bravou!

A przy okazji - jak tam nawigacja się sprawuje w Nokii? Był już kolega na grzybach? 😉 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

@bluesmanniaki 

Witam!! Po grzyby to ja - jak na razie - chodzę do .. piwnicy (zapasy zeszłoroczne, solone w słoikach) - u nas była potworna susza, więc w lasach jedynie .. papierzaki*

Pozdrowienia ze Szczecinka 😀