Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

S7 edge i restarty po update do Androida 7

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 0

S7 edge i restarty po update do Androida 7

Witam,

 

Czy ktoś z użytkowników S7/S7e spotkał się z losowymi restartami telefonu po wgraniu Nougata?

Android 7 pojawił się w Orange (OPV) na początku marca i od razu zaktualizowałem telefon przez OTA. Na początku kwietnia była jakaś poprawka, którą też zainstalowałem. Nie pomogło.

Od momentu wgrania Nougata mój S7e zrestartował się w losowych momentach około 5 razy.

 

Wkurza to trochę bo na androidzie 6 był stabilny jak skała - kilka miesięcy użytkowania i nie wiedziałem co to restart...

 

Też tak macie czy to tylko problem z moim egzemplarzem?

 

Pozdrawiam,

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

S7 edge i restarty po update do Androida 7

Myślę że to wina systemu, hard reset i ponowna instalacja aktualizacji może pomoże rozwiązać Twoj problem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

S7 edge i restarty po update do Androida 7

Myślę że to wina systemu, hard reset i ponowna instalacja aktualizacji może pomoże rozwiązać Twoj problem.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

S7 edge i restarty po update do Androida 7

Wstrzymaj sie z tym hard resetem. Mialem podobnie na moim S7 edge. Problemem okazala sie karta pamieci. Format karty rozwiazal problem z samo restartem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 4

S7 edge i restarty po update do Androida 7

Jak ci działa ci już telefon to super. Mi po graniu tej kwietniowej poprawki po OTA S7 zaczął się losowo restartować i padł na amen tak że przestał reagować na jakiekolwiek kombinacje klawiszy. Cóż płyta główna do wymiany.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

S7 edge i restarty po update do Androida 7

Niestety w żony telefonie po aktualizacji łatki lipcowej skończyło się na wymianie płyty głównej. Najpierw restarty a potem brak możliwości  pracy bez ładowarki, tak jakby bateria była odłączona