Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Realizacja zmównia na iphone


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Realizacja zmównia na iphone

itam,

 

w listopadzie 2017 r. otrzymałem ofertę przedłużenia umowy wraz z telefonem iphone X 64 gb silver, zdecydowałem się na jej realizację i wg. informacji od dedykowanego firmie doradcy czas jej realizacji maił wynieść około 3-4 tygodnie, cierpliwie czekałem aż 30 stycznia dostałem maila z informacją, że zamówienie zostanie zrealizowane (w międzyczasie zmieniły się warunki finansowe na gorsze ale to zaakceptowałem) i do dnia dzisiejszego (30.03) telefonu nie otrzymałem a umowa nie została przedłużona.

 

Jak pod koniec marca zacząłem upominać się o realizację złożonej oferty to usłyszałem i dostałem na piśmie informację że mam czekać bliżej nie wiadomo ile aż Orange Polska S.A. łaskawie wywiąże się z oferty, mogę poszukiwać telefonu w bliżej nie sprecyzowanym salonie itp.

 

Dedykowany doradca mówi, że nic nie wie, osoba realizujące reklamację twierdzi, że rozmawiała

z doradcą który nic nie wiem i "kółko" się zamyka.

 

Sytuacja jest dla mnie absurdalna ponieważ nikt nie może określić terminu realizacji oraz wszelkie rozmowy i reklamacje kończą się samymi ogólnikami i ewentualnymi przeprosinami.

 

Zz powszechnie dostępnych informacji wynika że Orange dokładnie takie same telefony sprzedaje na bieżąco, tylko chyba wybranym "lepszym klientom", a ja płacę rachunki od 20 lat.

 

Serdecznie więc pozdrawiam szanowną firmę która m.in. docenia klientów, słucha i wychodzi na przeciw ich oczekiwaniom, dostarcza najnowsze technologi i nie przestrzega obowiązującego w Polce prawa.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Realizacja zmównia na iphone

@mileCzy ty masz już przedłużona umowę wraz z tym telefonem czy jeszcze nie ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Realizacja zmównia na iphone

nie mam i nie zanosi się żeby była,

pojawił się mityczny termin drugiego kwartału 😉

ale teraz oczywiście nikt nie chce podać żadnego konkretu

Anonim

Nie dotyczy

Realizacja zmównia na iphone

@mileA do kiedy masz obecną umowę ?

A poza tym nie maja ich na stanie.

Przechwytywanie.PNG 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Realizacja zmównia na iphone

umowę mam do kwietnia, poza tym chciałem kupić kolejny numer do firmy,

to że nie mają ich "na stanie" na stronie to o niczym nie świadczy,

jak sami piszą mają różne magazyny, tylko nikomu nie chcę się poszukać

bądź złożyć zamówienia

 

telefony mają bo są oferty "z 2 ręki" sprzedaży telefonów kupionych od nich w marcu

 

głównie to chodzi mi o to że dostałem na "piśmie" że telefon będzie wysłany 30.01.2018 r.

a teraz wszyscy umywają ręce, śmieją się w słuchawkę i ewentualnie przepraszają

ale również są oburzeni że się domagam realizacji oferty

 

poza tym niby są


Schowek-1.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Realizacja zmównia na iphone

@mileTo nie jest jedyny przypadek może czas pomyśleć nad zmiana operatora? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Realizacja zmównia na iphone

Wszędzie są tylko systemy i ludzie i nie wiem czy jest sieć idealna. Dlatego po przemyśleniach stwierdziłem, że lepiej mieć numer w ofercie na kartę. Doładowuje większą kwotą i co miesiąc pobiera ustaloną kwotę operator z mojego konta. A na firmę telefony w okazyjnych cenach można też znaleźć poza granicami operatora.

Anonim

Nie dotyczy

Realizacja zmównia na iphone


@Feleknapisał(-a)

Wszędzie są tylko systemy i ludzie i nie wiem czy jest sieć idealna.


Tak są wyjątki co do mojej sieci widzę bardzo duża poprawę i obsługę w skali od 1 do 10 daje jej 10+Emotikon: Bardzo szczęśliwy