Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie karty e-sim z jednego telefonu na drugi

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

Przeniesienie karty e-sim z jednego telefonu na drugi

Witam,
zmiłowania ludkowie, zmiłowania... Nikt nie potrafi mi pomóc!!
Kupiłem nowy telefon iPhone 12 Pro i po całej konfiguracji przyszedł czas na przeniesienie numeru, w moim przypadku e-sim ze starego iphona XS na rzeczony. Po godzinie opisywania, pisania i debatowania z 15 konsultantami wyrok brzmi: Nie da się - trzeba iść do salonu po fizyczną kartę sim i tyle. 

Szanowni, czy to jest zgodnie z prawdą? Czy nie można przenieść e-sim na inny telefon tylko trzeba po prostu zastąpić go kartą fizyczną? 

Będę wdzięczny za pomoc.

________________
* Wpis poddany edycji. Doprecyzowano etykiety i tytuł – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Przeniesienie karty e-sim z jednego telefonu na drugi

Nie jest to prawda, nie trzeba iść do salonu Orange'a po fizyczną kartę. Wystarczy wejść na strone: https://www.orange.pl/moj-orange , następnie się zalogować, a potem kliknąć zakładkę "Umowy i urządzenia" i znaleźć swój numer. Obok numeru telefonu masz przycisk "akcje", klikasz "wymień kartę" i wybierasz eSIM. Potem skanujesz sobie wygenerowany kod QR i w iPhonie wchodzisz w ustawienia > sieć komórkowa > dodaj plan sieci komórkowej i tam już postępujesz wedle instrukcji.

 

UWAGA! Poprzednia karta eSIM zostanie zdeaktywowana!

 

________________
* [3.11.2023] Na ten moment samodzielna wymiana e-sim jest niemożliwa i konieczny jest kontakt z naszym doradcą ➡ orange.pl/kontakt.
  Uaktualniłem informację ze względu na poczytność rozwiązania – moderator Michał

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Przeniesienie karty e-sim z jednego telefonu na drugi

Nie jest to prawda, nie trzeba iść do salonu Orange'a po fizyczną kartę. Wystarczy wejść na strone: https://www.orange.pl/moj-orange , następnie się zalogować, a potem kliknąć zakładkę "Umowy i urządzenia" i znaleźć swój numer. Obok numeru telefonu masz przycisk "akcje", klikasz "wymień kartę" i wybierasz eSIM. Potem skanujesz sobie wygenerowany kod QR i w iPhonie wchodzisz w ustawienia > sieć komórkowa > dodaj plan sieci komórkowej i tam już postępujesz wedle instrukcji.

 

UWAGA! Poprzednia karta eSIM zostanie zdeaktywowana!

 

________________
* [3.11.2023] Na ten moment samodzielna wymiana e-sim jest niemożliwa i konieczny jest kontakt z naszym doradcą ➡ orange.pl/kontakt.
  Uaktualniłem informację ze względu na poczytność rozwiązania – moderator Michał


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

Przeniesienie karty e-sim z jednego telefonu na drugi

Serdecznie dziękuję za pomoc, zmarnowałem 1h na bezsensowne pisanie z BOK co skutkowało moją flustracją, trzeba było zaraz "uderzać" tu do źródła wiedzy a nie się kopać z koniem ...

Jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc -- Wszystko śmiga aż miło, zajęło to dosłownie 5 minut !! 

 

Dziękuję kochani !!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 169
  • 4

Przeniesienie karty e-sim z jednego telefonu na drugi

Widzę, że koledzy pomogli. Podobna jest sytuacji z Apple Watch.