Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedsprzedaż galaxy s10 i sluchawki buds


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przedsprzedaż galaxy s10 i sluchawki buds

Witam  mam pytanie odnośnie przedsprzedaży galaxy s10 a dokładniej słuchawek galaxy buds , gdzie moge zaczerpnąć jakis informacj o ich wysyłce? Po otrzymaniu telefonu zadzwoniłem z pytaniem na infolinie i w odpowiedzi otrzymałem informację ze oni nic nie wiedza i żebym sobie na czacie tak wiec zrobiłem i dowiedziałem sie że otrzymam je w ciagu 30dni ! Ok a gdzie jakies informacje ze paczka wyslana albo cokolwiek   pozdrawiam

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedsprzedaż galaxy s10 i sluchawki buds

Nie wiem czy już pula nie jest wyczerpana.

Na tej stronie jest info https://komorkomat.pl/promocja/orange-abonament-samsung-galaxy-s10-przedsprzedaz/

Kup Samsung Galaxy S10 lub S10+ w przedsprzedaży do 7.03.19 r.
Uruchom aplikację Samsung Members do 22.03.19 r., a następnie kliknij w baner promocyjny.
Wypełnij formularz do 25.03.19 r.
Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia wyślemy do Ciebie słuchawki na adres wskazany w formularzu.
Uwaga! Liczba prezentów jest ograniczona i wynosi 12000 sztuk. O przyznaniu nagrody zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Wysyłka telefonów do klientów będzie realizowana po 7 marca.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przedsprzedaż galaxy s10 i sluchawki buds

To dlaczego dostałem informacje że dostanę słuchawki  do 30dni ??  Jeśli jest cis takiego będę chciał odstąpić od umowy... A skoro są takie problemy  zrobię to jutro ...


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Przedsprzedaż galaxy s10 i sluchawki buds

W załączniku przesyłam regulamin promocji. Masz tam szczegółowe informacje na ten temat. Natomiast co do samej wysyłki: "Organizator dokona weryfikacji zgłoszeń do Promocji nadsyłanych przez Uczestników w ciągu 7 dni roboczych od daty wpłynięcia wypełnionego Formularza na serwer. O rezultacie weryfikacji Uczestnik zostanie poinformowany mailem, na adres wskazany w Formularzu."


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przedsprzedaż galaxy s10 i sluchawki buds

Ok super szkoda że nie zostałem o czymś takim poinformowany , a na czasie konsultant napisał żeby się nie przejmować i czekać, przyjdą w ciągu 30dni  😕  co do aplikacji nie widzę żadnego formularza na ten temat ! Jakieś wskazówki?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedsprzedaż galaxy s10 i sluchawki buds

A co masz w samsung members na dzień dobry?