Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Przeciez HTC juz wydalo Oreo tylko operator nie ... albo koniec roku albo poczatek stycznia juz w Polsce była aktualizacja

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

@DavidoffWidzę że nie rozumiesz kto robi dla Orange aktualizacje do telefonu wiec powiem Ci HTC Ale Orange też może nie chcieć Oreo. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Przeciez gadalem z HTC i odpisali ze system wydali w styczniu i teraz zalezy od orange kiedy wypuszcza a orange nic nie wie

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

@DavidoffJak gadałeś to wiesz że jest Oreo na niebrandowane telefony jak napisałem wyżej Orange nie czuje potrzeby na wydaniu.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

W chwili obecnej nie ma Oreo dla HTC U11 w Orange. W linku który podałem wcześniej i tak samo vdsl2 jest informacja o aktualizacjach dla telefonów. Obecnie nie podajemy przybliżonych dat aktualizacji, jak się pojawi, to zapewne zobaczysz na telefonie 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

I ten tekst " jak się pojawi, to zapewne zobaczysz na telefonie " to chyba każdy operator czy producent pisze .... a konkretnych informacji 0 ŻAL .

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

@Davidoffjak masz parcie na nowy soft, to wgraj czysty bez brandu Orange, ja problemu nie widzę 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

 Tak tylko trzeba zrobic s-off 

 

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Poradniki są, kwestia determinacji tylko, bo soft bez brandu już jest @Davidoff 😉


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Chciałem zapytać czy kwestia wydawania aktualizacji oprogramowania przez Orange jest uregulowana prawnie - tzn, który punkt regulaminu mówi o fakcie OGRANICZANIA FUNKCJONALNOŚCI aparatu telefonicznego poprzez opóźnianie aktualizacji jego oprogramowania?

Otóż wszelkie aktualizacje wydawane przez producenta niosą ze sobą istotne usprawnienia działania systemu oraz poprawiają kwestie bezpieczeństwa. 

 

W kwestii samego HTC U11 brak aktualizacji do Oreo ogranicza jego pełną funkcjonalność choćby pod względem nowych funkcji, które oferuje android 8! Mam tu na myśli choćby filmowanie w 1080p przy 60kl/s.