Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z Sony Xperia M4 Aqua


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problemy z Sony Xperia M4 Aqua

Witam wszystkich, 

Od czerwca zeszłego roku jestem posiadaczem telefonu Sony Xperia M4 Aqua.

We wrześniu zeszłego roku pojawił się pierwszy problem z telefonem, a mianowicie przestało działać złącze jack. Telefon oczywiście został naprawiony, lecz mimo moich nadzieji nie był to ostatni problem. Cztery tygodnie temu telefon zasypał mnie salwą usterek. Przestały działać mikrofony (obydwa), zaczął się grzać i wyłączać, miał problem z uruchomieniem się a gdy nawet działał to większość aplikacji wysypywała się odmawiając współpracy. Jakby nie mogło być inaczej, złącze jack również o sobie przypomniało.

Zaniosłem telefon do naprawy, znowu. Został ponownie naprawiony, a ja z nadzieją że wszystko jest ok wyszedłem z salonu w którym zostawiłem go, by wysłano go do naprawy. Po tym czasie telefon nie odpuszcza i znowu zaczął się grzać, złącze jack nowu nie funkcjonuje prawidłowo, a telefon dostał nową przypadłość - gasi ekran uniemożliwiając korzystanie z telefonu, nie reaguje na przycisk zasilania oraz nabiera tak wysokiej temperatury, że dotknięcie telefonu parzy. 

Jeżeli osoba która zna się na tego typu sprzęcie potrafi mi pomóc i wie jak może zadecydować serwis? Pytam ze względu na to, że orange poleciło zgłoszenie telefonu na gwarancję z tytułu niezgodności z umową.

Za każdą pomoc i odpowiedź będę niezwykle wdzięczny 🙂

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problemy z Sony Xperia M4 Aqua

To są bardzo indywidualne sprawy. Przy gwarancji raczej będą naprawiać. Nie wiem czy rękojmia wchodzi w grę jeśli reklamujesz tą samą wadę. Ale próbować można.