Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wysyłaniem MMS-ów


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z wysyłaniem MMS-ów

 Witam Mam problem z wysłaniem mms-a do wiecej niż jednego kontaktu jednocześnie. Pojawia się komunikat \"aby wysłać wiadomośc , otwórz Ustawienia i zmień opcję wiadomości grupowych na \"MMs grupowy \" \" Problem w tym że nigdzie nie ma w ustawieniach takiej opcji przy włączonej karcie SIM. Jeżeli wyciągne kartę SIM to takie ustawienia mogę zmienić. Po ponownym włożeniu karty nadal nie można tego zmienić. Nie pomaga reset telefonu do ustawień fabrycznych. Posiadam aparat Sony Xperia L2 , z Android 7.1 , aplikacja wiadomości przypisana do telefonu - po zresetowaniu wgrane wszystkie aktualizacje. Wysłałam smsa o konfigurację ustawień i to też nie pomogło. Prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu pozdrawiam Aneta 

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Problem z wysyłaniem MMS-ów

To masz problem z kartą sim, być może stara seria lub ma zablokowane mms do większej ilości osób, wtedy nic nie zmienisz w telefonie bo sim karta blokuje te ustawienia, kontakt z Biurem Obsługi lub czat, to wyjaśni.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z wysyłaniem MMS-ów

Dziękuję za informację pozdrawiam 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z wysyłaniem MMS-ów

Orange na zwykłych sim chyba nie obsługuje usługi grupowej wysyłki wiadomości. Zmień aplikację do wiadomości, która wysyła wiadomości jeden za drugim.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z wysyłaniem MMS-ów

To trochę dziwne bo wcześniej nie miałam z tym problemu dopiero od jakiegoś czasu się to pojawiło, a do wczoraj jeszcze mój mąż też miał wszystko ok wysyłał bez żadnego problemu a po tym jak przełożyłam moja kartę do jego telefonu chociaż nie zmieniłam mu żadnych ustawień to wszystko się zmieniło, wczoraj też się okazało że u córki jest taki sam problem, karty mamy stosunkowo nowe bo zmieniliśmy na nano sim 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z wysyłaniem MMS-ów

@Andzia7 wcześniej pisałem kontakt z Operatorem, wyjaśnić sprawę, może przyblokowano grupowe wysyłanie mms, bo za dużo tego było wysyłane.