Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z połączeniami iPhone 7 plus


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Problem z połączeniami iPhone 7 plus

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, jestem użytkownikiem iPhone 7 Plus wraz z moja narzeczoną kupiliśmy sobie po tym modelu. Od dłuższego czasu mamy mały problem SMS-y czasem nie są wysyłane, podczas połączenia czasem słabo słychać drugą osobę i moduluje głos jakbym słyszał robota. Czy ktoś się z tym zmierzył?

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Problem z połączeniami iPhone 7 plus


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Problem z połączeniami iPhone 7 plus

@Anonimniestety ale takie rozwiązania nie działają, problem występuje na dwóch tych samych telefonach. Gdy wkładam kartę sim od innego operatora nie zauważyłem takich anomalii.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z połączeniami iPhone 7 plus

Skoro inna sim karta działa, to ta od Orange uszkodzona, wymiana pozostaje.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z połączeniami iPhone 7 plus

Jeżeli masz uruchomione VoLTE, to spórbuj je wyłączyć. Pod tym linkiem znajdziesz jak to zrobić: https://support.apple.com/pl-pl/HT203078


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Problem z połączeniami iPhone 7 plus

Wątpię aby nagle w tym samym momencie dwie karty sim nagle się uszkodziły. W innych telefonach karty sim normalnie działają.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Problem z połączeniami iPhone 7 plus

Wojeczko@ support od Apple rozkłada ręce 😞 nawet włączone i wyłączone VoLTE nie pomaga. Testowane było nawet wyłączanie LTE i wifi podczas połączenia i jest to samo.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z połączeniami iPhone 7 plus


@Olo526napisał(-a)
Wątpię aby nagle w tym samym momencie dwie karty sim nagle się uszkodziły. W innych telefonach karty sim normalnie działają.

Pomimo wszystko obstawiam sim kartę, miałem podobne problemy z sim Play, inne sim działały w telefonie, po wymianie karty problem ustąpił, wypada przetestować inną sim od Orange, jak nie będzie problemów to tak jak pisałem, wymiana tych kart sim, obecnie te nowe sim karty są bardzo awaryjne, trudno zgadnąć dlaczego.