Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Samsungiem A5


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z Samsungiem A5

Witam serdecznie,

 

mam Samsunga A5 od prawie roku, do tej pory działał bez zarzutów. W domu mam też modem USB z Internetem, z którego korzystalam takze na telefonie, poprzez opcję WIFI. Od wczoraj "Wifi" w telefonie swiruje, a dokladnie kiedy probuje je włączyc, wifi włącza się i wyłącza bez przerwy. Także nie działa wogóle. Internet sam w sobie dziala, na komputerze normalnie pobieram dane. Musi być to wiec wina telefonu...

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Samsungiem A5

@asienka175 Reset telefonu do ustawień fabrycznych.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z Samsungiem A5

Powinno pomóc? Myslalam o tym, kolega powiedział mi żeby dać do serwisu. Nie twierdze, ze ma racje, wrecz przeciwnie 😄 Tylko naczytałam się w necie ze to niby taki błąd że reset ustawień nic nie pomoże, a stracę wtedy wszystko w telefonie, zgadza sie? Przepraszam z góry, jestem zielona w takich sprawach 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Samsungiem A5

@asienka175 Czy wykonasz reset telefonu samodzielnie, czy przez serwis tracisz wszystko, ale przed tym wykonaj kopie ważnych rzeczy.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Problem z Samsungiem A5

Pierwsze co ja robię jak telefon świruje to restart, tzn :

  wyłączam telefon (ew wyjmuję baterię)  - czekam minimum 1 minutę - włączam telefon

 

Tak z doświadczenia: restart powinno się robić min raz w miesiącu.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z Samsungiem A5

Restartowałam dziesiątki razy już. Wyjmowałam karte sim itp. Co najlepsze - dwa razy w ciągu dnia wifi się włączyło, ale dosłownie na kilka minut. Zupełnie tego nie rozumiem. W takim razie nie "zespuło się" do konca, skoro te dwa razy się włączyło. Może jest jeszcze jakiś sposób prócz powrotu do ustawień fabrycznych. 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Problem z Samsungiem A5

Sprawdź na innym wifi np u są, siadów, w salonie, itp i będzie wiadomo gdzie leży problem


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z Samsungiem A5

Sprawdzalam w roznych miejscach z roznymi wifi, wszedzie ten sam problem. I jednak musi on tkwic w telefonie.. zrobilam restart ustawien fabrycznych... i problem pozostał...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Problem z Samsungiem A5

Czyli wszystko jasne - telefon do naprawy.  Przerywa karta wifi (miałem to samo w laptopie)

        Roczny telefon powinien być na gwarancji - oddaj do uprawnionego serwisu.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z Samsungiem A5

Jutro pójdę. Owszem, na szczęście gwarancja wciąż go obejmuje. Mam nadzieję, że mi to naprawia 🙂