Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powolne wysyłanie SMS


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Powolne wysyłanie SMS

Hej,

Mam Xiaomi Mi 9 Lite i od pewnego czasu bardzo wolno wysyłają mi się SMS, w szczególności takie dłuższe lub jak się potem okazuję SMS nie dochodzą do kogoś. 

 

Proszę o rady.

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Powolne wysyłanie SMS

@Klaudia77777 nic nie było przestawiane w ustawieniach SMS-ów? Czy był instalowana apka do wysyłania SMS-ów, MMS-ów itp?

 

Czasami ponowne uruchomienie smartfona przywraca prawidłowe funkcjonowanie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Powolne wysyłanie SMS

Hej,

 

Nie, nic nie zmieniała.

I ponowne uruchomienie też nic nie dało.

Ewentualnie czy to, że zmieniłam w całym telefonie tryb z jasnego na ciemny we wszystkich aplikacjach to ma znaczenie ??


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Powolne wysyłanie SMS

@Klaudia77777 zmiana wyglądu nie ma wpływu. Być może jakiś problem techniczny po stronie sieci, nadajnika, do którego loguje się telefon.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Powolne wysyłanie SMS

Warto sprawdzić czy przełożenie karty do innego telefonu rozwiąże tam problem. Jeżeli tam będzie dobrze to winny Twój telefon.

Anonim

Nie dotyczy

Powolne wysyłanie SMS


@Klaudia77777napisał(-a)

Hej,

Mam Xiaomi Mi 9 Lite i od pewnego czasu bardzo wolno wysyłają mi się SMS, w szczególności takie dłuższe lub jak się potem okazuję SMS nie dochodzą do kogoś. 

 

Proszę o rady.


Często tak jest jak sygnał LTE jest słaby w telefonie, ile tam kresek masz i czy czasem nie przełącza ci się na 3G?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Powolne wysyłanie SMS

Hej,

 

Kresek mam 4 ... Nie przełącza się na 3g 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Powolne wysyłanie SMS

@Zeusek 

A co to znaczy, że problem z telefonem on ma dopiero 5 miesięcy !!! 😮😮😮


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Powolne wysyłanie SMS

@Klaudia77777 sprawdź jak masz możliwość na innym telefonie, jak podaje @Zeusek. Wyeliminuje to ewentualną wadę nawet w nowym telefonie. Nowe również mogą zostać uszkodzone. Jak w innym telefonie będzie dobrze działało wysyłanie SMS-ów, to będzie już wiadomo. Jak dale j będzie problem, to można stawiać na problemy w sieci Orange, nadajnik lub karta SIM.

Anonim

Nie dotyczy

Powolne wysyłanie SMS


@Klaudia77777napisał(-a)

Hej,

 

Kresek mam 4 ... Nie przełącza się na 3g 


Problem z SMS masz tylko w domu, jak w innych lokalizacjach też, to karta sim do wymiany, jak w domu ten problem tylko, to zgłoś i podaj lokalizację swoją, bywają usterki na nadajniku, telefon jakby miał feler, to by wcale SMS nie.wysylal.