Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomoc w wyborze najlepszego urządzenia


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pomoc w wyborze najlepszego urządzenia

Witam. W najbliższym czasie chciałbym zmienić telefon z Xperii T3 na coś lepszego. Mam Kilka typów, czy mógłbym liczyć na pomoc jaki smartfon wybrać?
Planuję przedłużyć umowę, zaproponowano mi Huawei P8 Lite bądź Huawei P9 Lite, Samsunga Galaxy J5 (2016), Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy A5 (2016), Sony Xperia XA, Samsung Galaxy S7 ODNOWIONY, oraz jeśli będzie dostępny w sklepie internetowym Sony Xperia Z3 Compact.

Głownie skupiałem się na tym Galaxy S7 odnowionym, jednak zastanawiam się czy to nie będzie zbyt duże ryzyko? Bardzo podoba mi się też Galaxy S6 oraz Huawei P9 Lite. Sam nie wiem który byłby najbardziej trafnym wyborem

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam!
5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Pomoc w wyborze najlepszego urządzenia

Ja bym obstawiał przy wyborze S7 albo S6 🙂 Miałem to w rękach, mają to znajomi, chwalą sobie bardzo 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pomoc w wyborze najlepszego urządzenia

Warto jednak wybrać odnowiony telefon?
Czy ktoś już korzystał z takiego telefonu? Mógłby od razu napisać czy są widoczne ślady użytkowania itp oraz przede wszystkim jaka jest wydajność takiego telefonu? Byłbym baaaardzo wdzięczny 🙂

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 11
  • 0

Pomoc w wyborze najlepszego urządzenia

Niestety nie miałem styczności z odnowionym telefonem od operatora więc swojego zdania nie mam na ten temat. Odnośnie urządzeń które zostały Ci zaproponowane: na czym Ci najbardziej zależy w urządzeniu ? Napisz do czego go wykorzystujesz, czy grasz w gry, robisz zdjęcia, korzystasz z wielu aplikacji działających w tle. Opisz wszystko co jesteś w stanie. Dzięki tym informacją postaram się dobrać do Twoich potrzeb urządzenie, które spełni je w 89 % 😛


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pomoc w wyborze najlepszego urządzenia

Z telefonu korzystam raczej dość intensywnie, korzystam z wielu aplikacji na raz, moja Xperia tego nie wytrzymuje. Za każdym razem znika dymek messengera, czasem nawet potrafi wyłączyć się muzyka albo klawiatura się nie pojawia, muszę wtedy wszystko zamykać i jeśli mam szczęście to uda mi się wszystko zrobić tylko w jakim czasie.... a na czasie mi zależy bo telefon musi robić przynajmniej bardzo dobre zdjęcia, używam go codziennie. W gry raczej gram tylko wtedy kiedy mam chwilę czasu, zazwyczaj wieczorami.
mam zainstalowane bodajże 13 aplikacji z których codziennie używam a są jeszcze systemowe.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 11
  • 0

Pomoc w wyborze najlepszego urządzenia

Proponowałbym Ci na dzień dzisiejszy Samsunga Galaxy S6 lub S7, tylko że nie wiem jak bedzie z tym odnowionym urządzeniem. Jest jeszcze Xperia XA ale nie wiem czy spełni Twoje oczekiwania. XA nie jest zła ale jest troche gorsza niż proponowane samsungi S6, S7.