Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

Ja problem rozwiazalem. babcia nie widziala ze po podaniu PIN trzeba jeszcze zielony haczyk wybrac 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

Wiecie człowiek, jaki stary taki głupi i czasem trzeba słuchać młodszych i mądrzejszych. Głupi zwyczaj z telefonu czasem, zamiast odcisku palca trzeba wprowadzić pin i wtedy bez żadnego zatwierdzania pojawia się główny ekran, a tu ślepy, bo bez okularów nie zauważyłem strzałki. W tym momencie wprowadziłem mój normalny pin, którego używam, nacisnąłem strzałkę i wszystko zaczęło działać. 🙂

A to działanie karty było mi diabelnie potrzebne, bo płacę za to abonament 80 zł i tam jest chyba z 200 GB, oraz w tym nowym tablecie, o którym pisałem a przyjdzie w poniedzialek - jest o dziwo dual sim - a mam jeszcze drugą kartę do neta to się chyba nazywa Orange Free tam mam w zapasie 280 GB, darmowe nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. No będzie trochę zabawy nawet poza domem, bo w domu wiadomo - Wi-Fi i Funbox 6 który tak sieje po całym mieszkaniu ze mam full zasięg i jak mierzyłem prędkość po Wi-Fi to spokojnie wyciąga 600/300 mb, no bo łącze mam 1 Gb/s to na laptopie i kablu spokojnie i zawsze jest 960/320. Może ktoś powie że mam przerost formy nad trescią  : ) , ale jak ściągam nowości kinowe z neta z sedboxa w Holandii w 4 K, to idzie film który ma 90 gb 2 minuty, bo prędkość ściągania dochodzi do 120 mb/s (nie wiem, czy nie mylę określeń prędkości w mb). Wiem ze nie toleruje się pewnie na forum piractwa i slusznie, bo to jednak kradzież, ale mam legalne PrimeVideo, Netflixa, HBO Max, Player TVN, Youtube Premium, za które normalnie placę, ale czasem mam zachciankę obejrzeć film którego nie ma na tych serwisach a już na pewno w 4 K. A mając seedboxa teoretycznie nic osobiście nie rozpowszechniam, a do tego ExpressVPN więc nikt nie widzi co ściągam.