Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oreo dla Samsunga S8

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Oreo dla Samsunga S8 📲

@saszka88Orange cały czas pracuje nad aktualizacją aby nie było z nią problemu. 

Zawsze mogłeś wziąć telefon z wolnego rynku i już dawno byś się cieszył Oreo 8 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Oreo dla Samsunga S8 📲

Nooo dokładnie już tak będzie, będziemy się rozstawać powoli z Orange.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 34
  • 0

Oreo dla Samsunga S8 📲

Też jestem rozczarowany.  T-mobile posiada już Oreo od 2 tygodni i naprawdę fajnie działa. Tymczasem Orange lekceważy swoich klientów. Boli, zwłaszcza że 8.0 wnosi dość istotne zmiany w bezpieczeństwie naszych ósemek - Google Play Protect oraz Treble. Rozumiem, że Orange chce "przetestować" soft, ale czekanie już pond miesiąc (a pewnie mieli dostęp wcześniej do softu) żeby nawrzucać swoje śmieci do softu to lekka przesada. Pragnę zauważyć że VoLTE i VoWiFi świetnie działa na XEO a reszta dodawana OPV to typowe bloatware. Zresztą nie zauważyłem na sofcie XEO żeby miał jakiekolwiek problemy we współpracy z Orange, włączając to wspomniane "Vo" więc na litość boska zapakujcie  już te swoje "Apps Orange" i pozwólcie nam się cieszyć Oreo. 

 

PS. Jak następnym razem zadzwonicie z pytaniem o rekomendację to niestety tam upust mojemu niezadowoleniu...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Oreo dla Samsunga S8 📲

Również czekałem na Oreo od Orange na S8, aż w końcu wgrałem XEO (trochę się bałem tej procedury, ale ważne aby użyćnajbardziej aktualnej wersji Odina do wgrania Oreo) i po kłopocie... Za uroki brandowanego softu już dziękuję.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Oreo dla Samsunga S8 📲

Dokładnie jutro idę w Twoje ślady i wgram czystego andka tym bardziej że gwarancji się nie traci. Zresztą nie kapuje tego że dodanie parę programów operatora sprawia im takie problemy jak można ze sklepu pobrać.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Oreo dla Samsunga S8 📲

ciekawe ilu jest uciekajacych z orange ? bo ja tez likwiduje 8 numerow


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Oreo dla Samsunga S8

Google daje kod źródłowy nowego systemu do producenta, on wprowadza do niego swoje zmiany, poprawki, etc
W następnej kolejności producent wysyła gotowy system do operatorów. A co za tym idzie, oni je debrandują pod siebie. I to pojawia się problem tego że jedna sieć ma druga nie. Operator nie lubi tego typu aktualizacji. Raz, musi zatrudnić ludzi którzy będą zajmować się takim systemem. To wiąże się z kosztami i czasem. Zwłaszcza że operator zarabia na nas.... Kupując telefony od producentów stara się je jak najszybciej sprzedać w dobrej ofercie. Zatem bardziej będzie mu zależeć na tym aby sprzedać zaległe telefony które leżą na półce niż inwestować w nowe aktualizacje które zysku nie dają. Bo i tak każdy chciałby kupić flagowy telefon. Dlatego może Play nie ma tak sprawnych ludzi którzy przygotują brand nowej wersji android.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 34
  • 0

Oreo dla Samsunga S8

@Sambo39 nie kupuje Twojej wypowiedzi. Jak operatora ma problem z aktualizacją oprogramowania to niech sprzedaje XEO. To jest świadomy wybór Orange że sprzedaje telefony ze swoim CSC i swoimi dodatkami. Skoro operator podjął decyzję, że będzie sprzedawał telefony ze swoimi dodatkami to musi ponosić konsekwencje tej decyzji. Zwróć uwagę, że np. S9 od razu wypuścili z OPV.  I co? Tutaj nie wiąże się to z czasem, kosztami, testowaniem?! Te całe testowanie, sprawdzanie, w tym procesie to taka mowa trawa. Dla mnie sprawa jest prosta - zdecydowałeś się operatorze na sprzedaż telefonów ze swoim brandingiem dbaj żeby zawsze był aktualny. Szkoda Ci kasy, czasu, ludzi na ten proces? Sprzedawaj Open Market.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Oreo dla Samsunga S8

Mnie też wkurza ta obsuwa orange w aktualizacji ,I jak będą dalej lecieć w kulki to też ucieknę .Kiedy wkońcu zrobicie to Oreo?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Oreo dla Samsunga S8

Ja tam już olałem cały ten Orange i przestałem czekać jak łaskawie wypuszczą aktualizacje. Poświęciłem mniej niż godzinę i wgrałem wolna wersję XEO wolna od śmieci operatota