Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nokia E52 obsługuje HD Voice?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Nokia E52 obsługuje HD Voice?

Czy klasyczna Nokia E52 obsługuje HD Voice w Orange? bo chcę przejść z zapasowej E51 na E52. Orientuje się ktoś?

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nokia E52 obsługuje HD Voice?

@Sandrusia znalazlem na forum https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=74475&start=420 i ktos potwietdza ze E52 ma HD Voice w Orange w sieci 2G

Anonim

Nie dotyczy

Nokia E52 obsługuje HD Voice?

@Sandrusia  w ustawieniach dzwięku, czy gdzieś tam, powinno być, musiał bym poszukać w E51, bo ona ma to też 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Nokia E52 obsługuje HD Voice?

@Anonimja też mam od lat E51 jednak nigdzie nie widziałam nigdy tej opcji w nim, a mam oryginalną zakupioną w Nokii nie brandowaną.

Anonim

Nie dotyczy

Nokia E52 obsługuje HD Voice?

@Sandrusia  nie widzę tego w ustawieniach E51 i nie ma HD Voice, a byłem pewny że ma, Nokia N8 ma HD Voice, ale tego nie znalazłem w ustawieniach, pewnie automatycznie działa, nie ma opcji włącz czy wyłącz, inna sprawa że HD Voice działa tylko w 3G (na starych Nokiach, będzie problem, nie obsługują nowych pasm), teraz ten zakres okrojono, więc trudno stwierdzić czy działa, na Noki N8 mam jakość dzwięku połączeń wysoką, tylko jak włożę sim z Play to jest gorzej, ale ta sieć tak ma. Tak na koniec w Android aktywacja HD Voice *#0011#  ✔️.

Tak na marginesie tu można sprawdzić jaki telefon co ma Nokia E52. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Nokia E52 obsługuje HD Voice?

@Anonimw tym cały problem, że Orange wyłączyło pasmo 2100 dla 3G i moja kochana E51 odbiera tylko 2G, więc szukam alternatywy i E52 obstawiam, zrobiłam test bo koleżanka ma takowy i jak dzwonimy na kartę Orange umieszczoną w E52 to na Samsungu pojawia się znaczek HD podczas rozmowy, więc rozmowa w tej technologii zestawiana jest z E52.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nokia E52 obsługuje HD Voice?

@Sandrusia no to masz odpowiedz na pytanie🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nokia E52 obsługuje HD Voice?


@Sandrusianapisał(-a)

@Anonimw tym cały problem, że Orange wyłączyło pasmo 2100 dla 3G i moja kochana E51 odbiera tylko 2G, więc szukam alternatywy i E52 obstawiam, zrobiłam test bo koleżanka ma takowy i jak dzwonimy na kartę Orange umieszczoną w E52 to na Samsungu pojawia się znaczek HD podczas rozmowy, więc rozmowa w tej technologii zestawiana jest z E52.


Zestawia się połączenie HD Voice, więc usługa działa 😉  Moja Nokia N8 też ma to aktywne, dziś zestawiłem połączenie ze znajomym i HD Voice było aktywne, nie trzeba tego aktywować 😉